Категорія
Новини
Дата

«Укрзалізниця» отримала трьох нових членів правління. З початку війни вони входили до оперативного штабу управління компанією

Кабінет міністрів призначив трьох та звільнив двох членів правління АТ «Укрзалізниця». Чисельність правління збільшено із семи до восьми осіб, йдеться у повідомленні пресслужби УЗ. Кожна вертикаль компанії відтепер має свого керівника.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Розпорядженням від 13 травня на посади членів правління УЗ призначені Володимир Крот, Роман Черніцький та В'ячеслав Єрьомін. З початку повномасштабної війни ці люди входять до оперативного штабу управління компанією.
  • «Багаторічний досвід роботи фахівців у залізничній галузі дозволить підвищити ефективність роботи компанії в умовах війни та ухвалювати стратегічні рішення для розвитку та відновлення товариства», – йдеться у повідомленні.
  • Цим же розпорядженням з посад членів правління звільнені Григорій Бойко та Павло Цубер. Вони продовжать роботу в компанії на інших посадах.
  • Крім того, постановою Кабміну №571 від 13 травня чисельність правління АТ «Укрзалізниця» збільшено із семи до восьми осіб. Чисельність правління компанії відтепер відповідає передбаченій статутом УЗ, заявляють у компанії.
  • Відтепер кожна вертикаль УЗ має свого керівника, у тому числі й вантажні перевезення, які вже багато років не мали на чолі профільного члена правління, зазначили в компанії. 
  • Як повідомили Forbes у пресслужбі УЗ, напрям «вантажні перевезення» очолив В'ячеслав Єрьомін.

Контекст

Крім новопризначених членів до складу правління входить голова правління УЗ Олександр Камишін, а також члени правління Олександр Перцовський, Орест Логунов, Євген Шрамко та Євген Лященко.

Володимир Крот має загальний стаж роботи у галузі 42 роки. Раніше працював директором департаменту безпеки руху УЗ. За часів керівництва Євгена Кравцова Крот займав посаду виконавчого директора філії «Львівська залізниця». 

Роман Черніцький працює у галузі 25 років. Вже був членом правління УЗ. За часів Кравцова обіймав пост директора з інфраструктури УЗ. Довгий час працював на «Львівській залізниці», де доріс до посади керівника регіональної філії.

В'ячеслав Єрьомін має стаж роботи 27 років. Займав посаду в. о. директора з комерційної роботи та логістики УЗ, а також є радником голови правління УЗ Камишіна. Єрьомін працював операційним директором УЗ за керівництва Кравцова.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні