Категорія
Новини
Дата

УЗ не збирається підвищувати тарифи на пасажирські перевезення

«Укрзалізниця» не планує підвищувати тарифи на пасажирські перевезення. Про це повідомив голова правління УЗ Олександр Камішін на брифінгу в середу, пише «Інтерфакс-Україна».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Камишін заявив, що позиція влади, яку також підтримує УЗ, – зберегти діючі тарифи на пасажирські перевезення. 
  • УЗ підняла тарифи на вантажні перевезення більше, ніж зазвичай, зокрема і для того, щоб не допустити зростання пасажирських тарифів, додав Камишін.
  • «Наші тарифи на вантажоперевезення після зростання залишаються значно нижчими, ніж у сусідніх європейських країнах. Навіть у найближчих, таких як Румунія, Молдова та Польща», – зазначив голова правління УЗ.

Контекст

Раніше Мінінфраструктури погодилося із пропозицією УЗ щодо підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%. На відміну від кількох попередніх підвищень минулого року, цього разу коефіцієнти підвищено однаково – на 70% для всіх 20 видів вантажів.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні