Категорія
Новини
Дата

В «Інтерпайп» новий гендиректор. Компанія розвиватиме нові сегменти виробництва

На посаду генерального директора «Інтерпайп» з 1 лютого призначено Франца Йозефа Маркса, сказано у повідомленні пресслужби компанії. Він змінив на посту Фаді Храйбе, який продовжуватиме очолювати раду директорів.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Франц Йозеф Маркс працював в Росії на позиції президента International Paper, генерального директора ВАТ «Світлогірськ», генерального директора групи «Ілім», незалежного директора у Раді директорів ГК «Кама».
  • Раніше Маркс був партнером у The Boston Consulting Group і Roland Berger Strategy Consultants, де як керуючий партнер очолював Московський офіс.
  • Маркс отримав ступінь МВА в Кільському університеті імені Крістіана Альбрехта (Німеччина). Також має ступінь магістра технічних наук у Технічному університеті Бінгена (Німеччина).
  • «Франц Йозеф Маркс вже працював з «Інтерпайп» як консультант компанії BCG. За останні роки «Інтерпайп» вийшов у нові сегменти виробництва та продажів преміальної продукції, а пан Маркс має відповідний досвід, щоб розвивати цей напрямок і зміцнювати позиції компанії на експортних ринках», – сказав голова ради директорів «Інтерпайпу» Фаді Храйбе.

Контекст

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб та залізничних коліс. Її власники – бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.

У 2020 році чистий прибуток «Інтерпайп» скоротився у 4,2 раза порівняно з попереднім роком – до $195,12 млн, дохід знизився на 22,9% – до $865,13 млн. У 2021 році компанія реалізувала 602 000 тонн трубної продукції та 174 000 тонн залізничної продукції.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні