Категорія
Новини
Дата

В «Інтерпайп» новий гендиректор. Компанія розвиватиме нові сегменти виробництва

На посаду генерального директора «Інтерпайп» з 1 лютого призначено Франца Йозефа Маркса, сказано у повідомленні пресслужби компанії. Він змінив на посту Фаді Храйбе, який продовжуватиме очолювати раду директорів.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Франц Йозеф Маркс працював в Росії на позиції президента International Paper, генерального директора ВАТ «Світлогірськ», генерального директора групи «Ілім», незалежного директора у Раді директорів ГК «Кама».
  • Раніше Маркс був партнером у The Boston Consulting Group і Roland Berger Strategy Consultants, де як керуючий партнер очолював Московський офіс.
  • Маркс отримав ступінь МВА в Кільському університеті імені Крістіана Альбрехта (Німеччина). Також має ступінь магістра технічних наук у Технічному університеті Бінгена (Німеччина).
  • «Франц Йозеф Маркс вже працював з «Інтерпайп» як консультант компанії BCG. За останні роки «Інтерпайп» вийшов у нові сегменти виробництва та продажів преміальної продукції, а пан Маркс має відповідний досвід, щоб розвивати цей напрямок і зміцнювати позиції компанії на експортних ринках», – сказав голова ради директорів «Інтерпайпу» Фаді Храйбе.

Контекст

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб та залізничних коліс. Її власники – бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.

У 2020 році чистий прибуток «Інтерпайп» скоротився у 4,2 раза порівняно з попереднім роком – до $195,12 млн, дохід знизився на 22,9% – до $865,13 млн. У 2021 році компанія реалізувала 602 000 тонн трубної продукції та 174 000 тонн залізничної продукції.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні