Категорія
Новини
Дата

В Україні впав попит на нові автомобілі. У серпні він зменшився майже втричі

У серпні автопарк України поповнили 2900 нових легкових авто. Це майже втричі менше, ніж минулого року. По відношенню до попереднього місяця ринок нових легковиків скоротився на 20%, повідомляє Укравтопром.

Ключові факти

  • Лідером ринку в серпні стала марка Toyota. Впродовж місяця першу реєстрацію пройшли 750 авто цієї марки, що на 40% менше, ніж торік. Водночас у порівнянні з липнем цього року, попит на авто японської марки зріс на 26%.
  • Друге місце – у Renault, реєстрації автомобілів якої в порівнянні з даними серпня 2021 року обвалилися більш ніж ушестеро – до 206 автівок. Від свого липневого результату Renault відстала на 21%.
  • Третьою за популярністю вперше стала BMW – 197 авто. При цьому в порівнянні з торішніми серпневими даними реєстрації нових BMW зменшились на 9%. Втім свій липневий результат марка покращила на 6%.

Контекст

Всього з січня по серпень українці придбали і поставили на облік 24 400 нових легкових автомобілів, що на 63% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Після початку повномасштабної війни значно зменшилася кількість пропозицій з продажу нових авто, частина автосалонів тимчасово припинили роботу. За даними AUTO-Consulting, у березні падіння порівняно з березнем 2021 року становило майже 93,5%. Загальний обсяг реалізації нових легкових авто по всій Україні тоді становив лише 590 одиниць.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні