В Україні стартувала партнерська програма розвитку експорту для підприємців, йдеться у пресрелізі. Бізнесу допоможуть відкрити інтернет-магазин, налаштувати платежі, знайти покупців, домовитися з зарубіжними партнерами та організувати доставку товарів за кордон.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Співініціаторами програми є єдина платформа дипломатичного сприяння експортерам від МЗС Nazovni, поштовий оператор «Нова пошта», платформа для створення інтернет-магазинів Shop-Express та платіжна платформа Fondy.
- Підприємці зможуть отримати безкоштовну допомогу платформи Nazovni від МЗС у просуванні своїх товарів на обрані ринки.
- «З початку повномасштабного вторгнення Nazovni МЗС отримали понад 6000 заявок від компаній на сприяння експорту. Ми прагнемо допомогти підприємцям легше проходити експортний шлях, тому стали співініціаторами партнерської програми», – коментує операційна директорка Nazovni Олександра Сологуб.
- «Нова пошта» в межах програми надає знижку до 40% на відправлення до 30 кг і документи до Польщі, Чехії, Литви, Румунії, Німеччини та Молдови.
- Українські експортери можуть самостійно створити інтернет-магазин із налаштованим дизайном від Shop-Express і вбудованим платіжним сервісом Fondy, щоб отримувати оплату за товари у понад 150 валютах із більш як 200 країн світу.
- Магазин матиме необхідний функціонал для просування та рекламування у Google, товарних рекламах і на маркетплейсах.
- Програма діятиме до 31 жовтня.
Контекст
Українці в червні відкрили рекордну кількість ФОП за останні три роки – понад 31 000. Найпопулярнішою сферою під час великої війни стала роздрібна торгівля.
Більшість новоспечених бізнесменів займаються роздрібною торгівлею, але, як і раніше, вистачає тих, хто вирішив працювати у сфері ІТ.
Найбільш затребувані сфери, у яких відкриваються нові справи, не змінюються. Як і торік, у першій половині 2023 року перше місце посіла роздрібна торгівля – нею офіційно почали займатися понад 38 000 українців.
У вівторок, 8 серпня, відбувся запуск ще однієї хвилі грантів на €3 млн від EU4Business для мікробізнесу за фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини, повідомляє Кабмін. Підприємці можуть отримати €4000 на відновлення своєї господарської діяльності.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.