За час війни українська армія тільки за контрактами отримала 500 000 бронежилетів та шоломів (від міжнародних партнерів та українських виробників), сказав міністр оборони Олексій Резніков під час онлайн-конференції Forbes «Без рожевих окулярів. Бізнес і держава під час війни».
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- «Завдяки зусиллям Міноборони та індустрії Україна в пʼять разів збільшила вироблення бронежилетів та шоломів. На початку лютого практично нічого не було на складах. Ми екіпірували мобілізованих завдяки міжнародним партнерам, гуманітарній допомозі та волонтерам», – повідомив міністр.
- За вісім місяців війни Міноборони наростило контрактні зусилля і поставило в ЗСУ тільки за контрактами 500 000 бронежилетів та шоломів. «У них велика імпортна складова, але й національний виробник розширив свої потужності».
- «Перспектива українського ВПК – це розвиток, бо це незалежність України. Ми маємо слідувати прикладу Ізраїля, який практично все виробляє сам, і це дає країні незалежність», – Резніков.
Контекст
Загальна кількість договорів Міністерства оборони з українським бізнесом наразі становить 428, у 2023 році відомство хоче збільшити можливість національного виробника для забезпечення потреб ЗСУ. Серед них 35 договорів за продовольчим напрямком, 326 – за напрямком речевого забезпечення і 67 – постачання паливно-мастильних матеріалів.
Загальна сума укладених договорів з українськими постачальниками складає більше – 46 млрд грн. За продовольчим напрямком – майже 17,5 млрд грн, 22,6 млрд грн – речове забезпечення, за паливо-мастильними – трохи більше 6 млрд грн.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.