Категорія
Новини
Дата

Виплата зарплат через смартфон. ПриватБанк запустив нову послугу для бізнесу

1 хв читання

Бізнес-клієнти ПриватБанку отримали можливість виплачувати зарплату своїм працівникам у мобільному «Приват24 для бізнесу». Про це йдеться у пресрелізі банку.

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Ключові факти

  • Бізнес-клієнти ПриватБанку зможуть у смартфоні створювати, редагувати та копіювати зарплатні відомості.
  • Оновлений функціонал мобільного банку для бізнес клієнтів «Приват24 для бізнесу» дозволяє не лише переглядати та підписувати вже створені зарплатні відомості, а і створювати нові відомості та робити платежі до них, пояснили в пресслужбі банку.
  • Виплачуючи зарплату через ПриватБанк, клієнти зможуть робити зарахування цілодобово та за лічені хвилини. Зарахування зарплати однією відомістю на картки ПриватБанку та картки інших банків позбавляє додаткової роботи з створення кількох відомостей, якщо співробітники бажають отримувати зарплату у різних банках. 
  • Для допомоги в вирішенні зарплатних питань працює окрема лінія консультантів з підтримки бухгалтерів, йдеться у повідомленні.

Контекст

У вересні 2023 року ПриватБанк відкрив понад 24 500 рахунків юридичних осіб та підприємців, що є рекордним показником з початку великої війни.

За даними дослідження компанії CBR, які проведені у липні-серпні 2023 року, 45% юридичних осіб та 61% підприємців вважають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.

У 2022 році ПриватБанк запустив для підприємців новий сервіс «Каса», який дозволяє підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО).

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні