Категорія
Новини
Дата

Власник брендів Max Factor та Calvin Klein іде з російського ринку

Виробник косметики та парфумерії Coty зупиняє свою діяльність у Росії, пише Reuters.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Coty володіє брендами: Max Factor, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Tiffany & Co, Adidas, 
  • В 2021 році На Росію припало трохи більше 3% продажів Coty по всьому світу. Загальний обсяг продажів Coty склав $4,63 млрд.
  • Вихід з РФ не вплине на цілі з виручки та прибутку за 2022 фінансовий рік (закінчується 30 вересня), оскільки внесок російського бізнесу в літній сезон традиційно був ще нижчим, ніж зазвичай.

Контекст

Після початку повномасштабної війни Росії проти України діяльність в РФ призупинили, залишили або змінили плани щодо російського ринку понад 750 компаній.

На початку березня компанія Sephora, яка спеціалізується на роздрібному продажу косметики та парфумерії, вирішила призупинити діяльність у РФ: закриває магазини та припиняє онлайн-продажі.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні