Категорія
Новини
Дата

Власник брендів Max Factor та Calvin Klein іде з російського ринку

Виробник косметики та парфумерії Coty зупиняє свою діяльність у Росії, пише Reuters.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Coty володіє брендами: Max Factor, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Tiffany & Co, Adidas, 
  • В 2021 році На Росію припало трохи більше 3% продажів Coty по всьому світу. Загальний обсяг продажів Coty склав $4,63 млрд.
  • Вихід з РФ не вплине на цілі з виручки та прибутку за 2022 фінансовий рік (закінчується 30 вересня), оскільки внесок російського бізнесу в літній сезон традиційно був ще нижчим, ніж зазвичай.

Контекст

Після початку повномасштабної війни Росії проти України діяльність в РФ призупинили, залишили або змінили плани щодо російського ринку понад 750 компаній.

На початку березня компанія Sephora, яка спеціалізується на роздрібному продажу косметики та парфумерії, вирішила призупинити діяльність у РФ: закриває магазини та припиняє онлайн-продажі.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні