Категорія
Новини
Дата

Воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні продовжено до 19 лютого

Верховна Рада продовжила термін воєнного стану та загальної мобілізації в Україні ще на 90 днів. Ухвалення відповідних законопроєктів підтримали 294 та 297 депутатів на пленарному засіданні в середу, повідомив народний депутат, член фракції «Голос» Ярослав Железняк.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Железняк зазначив, що це вже пʼяте за рахунком голосування парламенту за воєнний стан із початку війни: 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і сьогодні.
  • «Цього разу питання ніхто не доповідав (зазвичай це робив голова РНБО Олексій Данілов)», – написав він.

Контекст

До цього рішення воєнний стан і загальна мобілізація мали діяти до 21 листопада 2022 року. Загальна мобілізація забороняє військовозобовʼязаним виїжджати з країни.

4 листопада Верховна Рада ухвалила закон щодо порядку бронювання військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

Президент Володимир Зеленський просив Верховну Раду продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію – відповідні законопроєкти №8189 і №8190 8 листопада вніс до парламенту.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні