Категорія
Новини
Дата

Японія розширила список санкцій проти російських чиновників та компаній

Японія включила до списку санкцій 25 російських фізичних осіб та 81 компанію, пише Інтерфакс з посиланням на додаток МЗС країни.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • До списку санкцій потрапили, зокрема, голова ВЕБ.РФ Ігор Шувалов та його родичі, основний власник «Сєвєрсталі» Олексій Мордашов, родичі секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева, головного виконавчого директора компанії «НК «Роснефть» Ігоря Сечина, дружина та діти прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова, голови держкорпорації «Ростех» Сергія Чемезова, — всого 25 осіб.
  • Санкції запроваджуються щодо 81 російського підприємства та компанії, зокрема суднобудівного та автомобільного заводу, підприємств з виробництва електронної техніки.
  • Японський уряд також запровадив заборону на експорт до РФ предметів розкоші.

Контекст

Раніше Японія оголосила про запровадження санкцій щодо російських керівників, включаючи президента країни-агресора Путіна. До списку санкцій також були включені глава МЗС Лавров, міністр оборони Шойгу та інші.

Санкції також було введено проти 49 російських відомств, банків та компаній.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні