Категорія
Новини
Дата

Zara йде з Хрещатика. Forbes дізнався, чому Inditex вирішив закрити магазин у центрі Києва

Іспанська компанія Inditex закрила магазин Zara в центрі Києва не через безпеку, а з комерційних причин. Про це Forbes повідомило джерело в головному офісі Inditex.

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти

  • З приміщення магазина на Хрещатику, 23 зняли вивіску Zara. «Це окреме закриття, що чітко відповідає комерційним причинам, як ми робимо на всіх ринках, де працюємо», – пояснив співрозмовник Forbes в Inditex.
  • Інші магазини ритейлера, який володіє торговими марками Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka та Oysho, не працюють з кінця лютого. Проте за торговельними точками в ТРЦ досі зберігаються площі. 
  • Триповерховий магазин на Хрещатику площею 1000 кв. м був першим магазином Inditex в Україні. Він відкрився в травні 2008 року.
  • До війни в Inditex працювало в Україні 75 магазинів Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho та Zara Home. 
Zara йде з Хрещатика. Forbes дізнався, чому Inditex вирішив закрити магазин у центрі Києва /Фото 1

Магазин Zara після закриття на Хрещатику, 23

Контекст

Провідні світові ритейлери припинили комерційну діяльність в Україні з початком повномасштабної війни. Окрім Inditex, закрили магазини та дотепер не працюють, H&M та IKEA.

У вересні на питання Forbes про строки відкриття торговельних точок IKEA відповіла, що прагне «якомога швидше» повернутись на український ринок, проте не назвала конкретних строків. Бренд H&M також утримався від подробиць та не назвав чітких дат відновлення роботи.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні