Категорія
Новини
Дата

Застосунок «Повітряна тривога» відтепер сповіщатиме про артобстріли, хімічну та радіаційну небезпеку

Через застосунок «Повітряна тривога» тепер можна отримати сповіщення про початок та завершення п'яти типів тривог, повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Завдяки оновленню користувачі отримують сповіщення про початок та завершення не лише повітряної тривоги, а також про артилерійські обстріли, вуличні бої, хімічну загрозу та радіаційну небезпеку.
  • Для кожного типу тривоги передбачені унікальні сповіщення. 
  • Окрім звукових сигналів, застосунок також надсилає текстові повідомлення з рекомендаціями дій, залежно від виду загрози.

Контекст

Застосунок «Повітряна тривога» для оперативної реакції на початок і закінчення тривог запрацював у березні. Його запустила компанія Ajax Systems за ініціативи ІТ-компанії stfalcon.com та за підтримки Мінцифри.

Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні оператори в обласних адміністраціях, а координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Наразі застосунок завантажили 11 мільйонів разів.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні