З криптовалютами почне працювати найстаріший у США Bank of New York Mellon. З кінця цього року фінустанова почне зберігати, переводити й випускати криптовалюти від імені своїх клієнтів, які займаються управлінням активами, пише The Wall Street Journal.
⚡️ Лише 3 дні! Отримайте доступ до річної підписки Forbes Digital зі знижкою 40%. Промокод: MORNING. Оформлюйте підписку за посиланням.
Ключові факти
- BNY Mellon заявив, що цифрові активи проходитимуть через ту ж саму систему, що й традиційні.
- Досі керуючим грошима доводилося використовувати окремих зберігачів для своїх активів у криптовалюті.
- Керівники компаній почали просити BNY Mellon ставитися до цифрових активів так само, як і до інших своїх активів.
- Цифрові активи будуть повністю інтегровані в традиційну інфраструктуру Уолл-стріт через три–п'ять років, вважає виконавчий директор BNY Mello Роман Регельман.
Контекст
Банк BNY Mellon – не перша відома фінансова компанія, яка заявила про свій інтерес до цифрових активів. У жовтні 2018 року Fidelity Investments оголосила про плани зберігати й торгувати криптовалютами біткоїн і Ethereum, а через рік отримала схвалення регулюючих органів на ведення криптобізнесу в Нью-Йорку. Однак BNY Mellon став першим депозитарним банком, який оголосив про намір зайнятися операціями з криптовалютами. Крім того, він не планує вводити обмеження на типи цифрових активів, які клієнтам буде дозволено зберігати в банку.
Цифрові активи стають усе більш популярними. У грудні 2020 року Visa заявила, що в співробітництві з криптовалютним стартапом BlockFi випустить кредитну картку, яка пропонуватиме виплату кешбеку в біткоїнах. Раніше, у жовтні, PayPal оголосила про вихід на ринок криптовалют. Тепер її клієнти можуть купувати й продавати біткоїни та інші, використовуючи облікові записи PayPal. Крім того, MasterCard у 2021 році дозволить проводити операції з криптовалютами.
На початку жовтня 2020-го платіжна компанія Square, яку очолює гендиректор Twitter Джек Дорсі, вклала в криптовалюту $50 млн. Раніше купівлю біткоїнів здійснив розробник програмного забезпечення MicroStrategy – приблизно $425 млн. Також компанія Tesla заявила, що придбала біткоїнів на $1,5 млрд. При цьому вона припустила, що в майбутньому може приймати біткоїни як форму оплати за автомобілі.
Важливі цифри
Нині найбільш дороговартісною криптовалютою в світі є біткоїн. За даними біржі Coindesk, історичний рекорд біткоїна складає $48 925.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.