Інформація про Андрій Ставніцер

ТІС, Neptune, Транспорт

Андрій Ставніцер /Олександр Чекменьов
$215 млн (дані 2021 року)
49 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, четверо дітей
Місце народження
Тирниауз, Кабардино-Балкарія (Росія)

Рейтинг найбагатших воєнного часу

У 2021 році термінали ТІС перевалювали 30 млн т, у 2022-му вони зупинилися більше ніж на пів року через заблоковані Росією українські порти. «Здобув небажаний досвід, коли твій бізнес повністю зупинено й існує відчутний ризик його втратити», – каже Ставніцер. З літа термінали ТІС задіяні у «зерновому коридорі», компанія не розкриває обсяги перевалки. У травні Ставніцер завдяки камерам спостереження дізнався, що окупанти розмістили біля його будинку під Києвом 12 одиниць бойової техніки. Передав координати ЗСУ, які знищили ворожу техніку. Заснував в Україні клініку «Суперлюди» для протезування військових. «Багато нових викликів та нових знань, дуже відповідально – і тому захоплююче», – каже Ставніцер. Надихаюча подія – знайомство із Річардом Бренсоном та Говардом Баффетом. 

Урок війни: «Дізнався, що найсильніша мотивація цілодобово працювати – не гроші, не визнання, не нова вершина, а безпорадний біль, який необхідно негайно заглушити».

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Звільнення з посади СЕО групи терміналів ТІС.

Найкорисніший провал: «Багато років тому я загорівся ідеєю збудувати склад шроту, але партнери ідею не підтримали і проєкт згаснув. Ця невдача додала мені величезного прискорення в роботі над спільним проєктом із Cargill – термінал Neptune відбувся зокрема і завдяки моїй амбіції «відігратися» за невдачу».

Де бачить себе за 10 років: «Хотів би сидіти в переповненому літаку, який заходить на друге коло перед посадкою над Києвом або Одесою, бо черга занадто велика. Черга літаків з усього світу, які привезли сюди туристів, інвесторів, бізнесменів».

100 найбагатших українців 2020

Ставніцер любить відновлювати ретроавтомобілі, але тепер на улюблене хобі немає часу. Усі сили йдуть на два найбільші проєкти в його житті. Перший – завершення угоди з одним із найбільших портових операторів світу DP World, який після дворічних переговорів погодився купити 51% контейнерного терміналу ТІС. Близькі до переговорів джерела кажуть, що мова йде про суму близько $100 млн. Другий – боротьба з коронавірусом. За дорученням Володимира Зеленського бізнесмен очолив антикризовий штаб «Одеса VS COVID-19». ТІС і особисто Ставніцер направили на боротьбу з епідемією 136 млн грн.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд