Інформація про Борис Кауфман

TEDIS Ukraine, Нерухомість, оптова торгівля

Борис Кауфман /DR
$220 млн (дані 2021 року)
46 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, троє дітей
Місце народження
Одеса

Рейтинг найбагатших воєнного часу

5 грудня НАБУ затримало Кауфмана в Одесі, його підозрюють у оборудках із комунальною власністю. Вийшов під заставу 129 млн грн. На ринку тютюнових виробів зміни не на користь найбільшого дистриб’ютора TEDIS. Частка тіньового ринку тютюну досягла рекорду – 21,9%. TEDIS відбився від штрафу АМКУ на суму 274 млн грн за неповну сплату штрафу за монополізацію ринку.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: У лютому 2021‑го Верховний Суд визнав недійсним рішення Антимонопольного комітету України, який оштрафував ТОВ «ТЕДІС Україна» на 3,4 млрд грн.

100 найбагатших українців 2020

Минулої осені тютюновий ринок України сколихнула новина: найбільших гравців оштрафували на мільярди гривень за узгоджені антиконкурентні дії. Найвищий штраф у 3,4 млрд грн присудили не тютюновим фабрикам, а найбільшому в країні (з виручкою близько 60 млрд грн) дистриб’ютору цигарок – компанії «ТЕДІС Україна», контрольованій Борисом Кауфманом. Гендиректор компанії по слово далеко не ходив: платити не будемо. Крім дистриб’юторського бізнесу, Кауфман разом із Олександром Грановським володіє холдингом Vertex United, який керує готелями в Одесі й Києві.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд