Інформація про Гарік Корогодський

62 роки

Гарік Корогодський /з особистого архіву
8 місце
25 найбільших рантьє

25 найбільших рантьє

Орендний дохід: $32 млн

Основні об’єкти: ТРЦ Dream Town 

72 дні локдауну співвласники ТРЦ Dream Town не стягували орендної плати зі своїх резидентів. Як наслідок – мол недоотримав майже $5 млн. «Ми мусимо пережити випробування і вийти з нього гідно», – каже Корогодський, 60. Йому належить 25% Dream Town, як і трьом його партнерам. Управляє бізнесом Роман Ємець. 2019‑го центр анонсував масштабний ребрендинг вартістю $12 млн. Проєкт реалізує креативне агентство Banda. Презентацію заплановано на весну 2021‑го. На місці аквапарку Dream Island будують спортивний хаб на 22 000 кв. м. Серед резидентів оновленого простору – клуб Sport Life, дисконтні магазини Intersport і «Спортмастер», магазин товарів для дому «Деко» і найбільший в Україні H&M на 3000 кв. м. Власники ТРЦ розраховують, що відвідуваність зросте на 40%.

Гарік Корогодський (інтервʼю Big Money): «Корупційне навантаження у Dream Town – нуль. Я говорю це відповідально. Ми нікому не платимо грошей».

Головні факти про Гаріка Корогодського:

 • У 1995 році Корогодський разом із партнерами організували в Україні доставку нафтопродуктів, започаткувавши «Альфа-Нафта» — представництво російської компанії «Альфа-Груп», з якою пропрацювали 2 роки.
 • У 2000-х Гарік вийшов із нафтового бізнесу та зайнявся девелопментом у Києві. Першим проектом був фітнес-центр «Акваріум», який було відкрито у 2000 році.
 • Гарік Корогодський та партнери вклали кошти на торговельно-розважальний центр Dream Town. Разом із залученими інвестиціями проект коштував $250 млн. Будівництво ТЦ розпочалося у 2006 році.
 • У 2009 році Корогодський став чемпіоном світу з гри у преферанс у категорії «Професіонали».
 • Гарік Корогодський — автор 4 книг. Свою першу книгу «Як витратити мільйон, якого немає й інші історії єврейського хлопчика», Корогодський видав у 2014 році.
 • У 2015 році Гарік відкрив у київській Воздвиженці концептуальний магазин Gara, де продаються ексклюзивні дорогі аксесуари.
 • Корогодський активно веде соціальні мережі, в Instagram у бізнесмена 127 000 підписників, на Facebook — 157 000.
 • У 2013 році Гарік Корогодський разом із Тіною Михайлівською заснували благодійний фонд «Життєлюб». У 2017 році було запущено «Обід без бід» — флагманський проект БТ «БФ Життєлюб», пункти безкоштовного гарячого харчування для малозабезпечених пенсіонерів. 
 • Гарік став лауреатом премії «КоммерсантЪ года» (номінація «Коммерсантъ. Стиль») газети «Коммерсантъ Украина» у 2012 та 2013 роках.
 • У 2015 році Корогодський та Міжнародний інститут менеджменту запустили у Києві освітню програму з підготовки майбутніх топ-менеджерів України Generation.ua. Проект базується на міжнародних стандартах MBA та МПА.
 • У 2017 році Гарік Корогодський профінансував відкриття спеціального хаба для пенсіонерів — майданчик «Кіно-Сад» (Гідропарк).
 • Корогодський — лауреат премії «Celebrity Awards 2020» у номінації «Людина року».
Поруч в рейтингу «25 найбільших рантьє»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд