Інформація про Григорій та Ігор Суркіси

ФК «Динамо» (Київ), Спорт, ПЕК

Григорій та Ігор Суркіси /УНІАН
$260 млн (дані 2021 року)
41 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, двоє дітей/Одружений, двоє дітей
Місце народження
Одеса/Київ

Рейтинг найбагатших воєнного часу

За участь у єврокубках у сезоні 2022/2023 київське «Динамо» заробило €12,7 млн. Основний конкурент «Шахтар» – у 3,3 раза більше. Розрив у доходах може збільшитись, оскільки донецький клуб продовжує виступи в Лізі Європи. Довоєнний бюджет «Динамо», за словами Суркіса, €30–35 млн. 17 листопада народного депутата від забороненої в Україні партії ОПЗЖ Григорія Суркіса обрали членом Національного олімпійського комітету. Це викликало невдоволення суспільства, вже наступного дня Григорій Суркіс залишив комітет. У квітні Суркіса-старшого зупинили в пункті пропуску «Краківець» у Львівській області через спробу вивезти з України 13 годинників задекларованою вартістю €35 000. Після зауважень представників митної служби Суркіс передав годинники своїм помічникам, які залишилися в Україні, уточнили в його пресслужбі.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: У липні 2020 року новим тренером «Динамо» став Мірча Луческу, який 12 років провів на аналогічному посту в донецькому «Шахтарі». Вболівальники обурювалися, проте розрахунок виявився правильним: після перемоги 25 квітня «Динамо» забезпечило собі титул чемпіона України – вперше з 2016 року.

100 найбагатших українців 2020

Минулий рік складно назвати вдалим для бізнесменів. Прибуток обленерго, які контролюють брати, знизився: «Львівобленерго» – у вісім разів, «Прикарпаттяобленерго» – на 17%. Один з ключових активів братів – київське «Динамо». Тільки права на футболістів клубу оцінюються у $80 млн. На жаль, за час вимушеної перерви в чемпіонаті цей актив генерує тільки збитки і клуб ініціював із гравцями переговори про зниження зарплат. З 2017 року Суркіси намагаються через суд повернути $250 млн коштів офшорних компаній, конвертованих в акції ПриватБанку, повністю знецінені при націоналізації фінустанови. За аналогічним процесом щодо особистих коштів членів родини на 1 млрд грн Суркіси вже повернули частину суми готівкою, частину – взаємозаліками.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд