Інформація про Headway

Залучені інвестиції: $3–5 млн

Headway

Профайл

Рік заснування
2019
Засновники
Антон Павловський
Ключові інвестори
Genesis

Створений навесні 2019-го Антоном Павловським застосунок для переказу книг Headway – один із найамбітніших у портфелі української «фабрики стартапів» Genesis.

Міжнародна інвесткомпанія GP Bullhound у щорічному звіті Titans of Tech високо оцінює шанси Headway стати єдинорогом протягом двох років. На листопад 2023-го всі продукти стартапу, що давно вже вийшов за межі переказів книжок і працює в ніші мікронавчання, мали 80 млн завантажень – переважно з англомовних країн.

Оригінальний застосунок має 30 млн завантажень і генерує половину доходів. За аудиторією його перегнав створений у 2021-му застосунок із вправами для пам’яті, уваги, концентрації Impulse, який завантажили близько 50 млн разів. Третій продукт – сервіс із мікролекціями Nibble 2023 року випуску – лише набирає обертів.

Headway не розкриває фінансових результатів. За даними Forbes, у перший рік великої війни компанія заробила $40–50 млн, у другий – вдвічі більше.

Павловський торує шлях на біржу. «Будь-яка компанія, котра хоче зростати, рано чи пізно приходить до IPO», – казав він на Business Breakfast з Forbes у листопаді. Повністю підготуватися до виходу на біржу Headway планує до кінця 2026-го.

Участь в рейтингах