Інформація про Headway

Залучені інвестиції: $3–5 млн

Headway

Профайл

Рік заснування
2019
Засновники
Антон Павловський
Ключові інвестори
Genesis

50 найкращих роботодавців

Застосунки українського Headway, що працює в ніші мікронавчання, завантажили 80 млн людей. «Кредо – зростаємо», – говорить Head of People Марʼяна Болобан. Виходець із «фабрики стартапів» Genesis у 2023 році збільшив команду на 67%. Компанія дбає про професійне та особисте зростання співробітників: організовує лекції, тренінги, профільні ком’юніті, книжковий клуб тощо. «Кожен співробітник має персональний план розвитку», – розповідає Болобан.

На початку 2024‐го Headway відкрив другий офіс у Києві. Він має бібліотеку, кімнати для концентрації, ігрову зону для відпочинку. Серед нововведень – регулярні тренінги з тактичної медицини, лекції з психологами, а також з експертами з інших сфер – від ядерної безпеки до інформаційної гігієни.

У 2023 році співзасновник компанії Антон Павловський став «Підприємцем року» у європейській техносфері за версією GP Bullhound.

Цитата з анкет: «Максимально відповідальний найм працівників: жорсткий відбір, але воно того варте».

Створений навесні 2019-го Антоном Павловським застосунок для переказу книг Headway – один із найамбітніших у портфелі української «фабрики стартапів» Genesis.

Міжнародна інвесткомпанія GP Bullhound у щорічному звіті Titans of Tech високо оцінює шанси Headway стати єдинорогом протягом двох років. На листопад 2023-го всі продукти стартапу, що давно вже вийшов за межі переказів книжок і працює в ніші мікронавчання, мали 80 млн завантажень – переважно з англомовних країн.

Оригінальний застосунок має 30 млн завантажень і генерує половину доходів. За аудиторією його перегнав створений у 2021-му застосунок із вправами для пам’яті, уваги, концентрації Impulse, який завантажили близько 50 млн разів. Третій продукт – сервіс із мікролекціями Nibble 2023 року випуску – лише набирає обертів.

Headway не розкриває фінансових результатів. За даними Forbes, у перший рік великої війни компанія заробила $40–50 млн, у другий – вдвічі більше.

Павловський торує шлях на біржу. «Будь-яка компанія, котра хоче зростати, рано чи пізно приходить до IPO», – казав він на Business Breakfast з Forbes у листопаді. Повністю підготуватися до виходу на біржу Headway планує до кінця 2026-го.

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд