Інформація про Ольга Копилова

співвласниця мережі ресторанів «Чорноморка»

Ольга Копилова

Профайл

Вік
41

Колишня керівниця ресторану Ольга Копилова власною справою зайнялася майже випадково. Поставляти чорноморські морепродукти в київські заклади харчування її надихнув подарунок від однокласника з Криму – це був пакет із рибою. Нині компанія Копилової відвантажує морепродукти приблизно у 200 супермаркетів і ресторанів, має власний вилов риби в Одесі, а також розвиває мережу закладів формату restaurant & market. Це 13 кафе у Києві – «Черноморка», «Селедочная» й «Анчоусна». До карантину компанія Копилової встигла відкрити два заклади за франшизою у Вінниці та Львові. А крім цього, підписала угоди щодо відкриття ще у чотирьох містах. Підприємиця прагне розвивати бізнес, який дасть споживачеві якісний і недорогий продукт. Власникам франшизи вона допомагає адаптувати бізнес під наявні умови. «Ми щомісяця переглядаємо меню, бо, наприклад, у якійсь області буде попит на мідії, а десь їх не купують»,– розповідає вона. Із чоловіком вони поділили обов’язки у бізнесі: вона займається ресторанами та новими форматами, а він – логістикою й іншими технічними питаннями.

50 лідерок України 2023

З початку січня 2023 року Копилова майже буквально живе в машині, пересуваючись між європейськими містами. «Я зараз ніде не затримуюся більш ніж на три дні», – каже вона. Підприємниця в активному пошуку нових локацій для закордонної експансії своєї мережі. Наразі за межами України працює чотири заклади в Польщі та Молдові. Це власне «Чорноморка» та заміський комплекс «Козине місто». 

На шляху експансії не обійшлося без помилок. Першу закордонну «Чорноморку» в румунській Констанці довелося закрити: неправильно обрали місце й не адаптували меню. Відтоді Копилова дуже ретельно вивчає особливості кожної країни та воліє співпрацювати з місцевими керівниками.

У найближчих планах Копилової – ще чотири «Чорноморки» в Польщі, а також відкриття в Грузії. 

Як змінилася роль лідера під час війни?

Ніяк. Доводиться ще активніше вести за собою. Лідер має бути жорстко впевненим у тому, куди він веде команду. І вести людей.

Поруч в рейтингу «33 жінки»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд