Інформація про Vitagro

Виторг за 12 місяців 2023: ≈ 9,5 млрд грн, АПК

Vitagro

Профайл

Власник
Сергій Лабазюк
Керівник
Петро Лабазюк
Кількість працівників
5400

20 ефективних агрокомпаній України

Наприкінці листопада народний депутат від групи «За майбутнє» і засновник хмельницької агропромислової групи Vitagro Сергій Лабазюк майже добу провів у СІЗО. Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро підозрюють його у спробі дати хабаря за отримання замовлень на відновлення зруйнованих інфраструктурних об’єктів вартістю 1 млрд грн.

Лабазюк, за інформацією видання «Бабель», вийшов із СІЗО, сплативши заставу в 40 млн грн. Він заперечує звинувачення, втім, проблеми із законом не заважають розвиткові бізнесу. Відновлення морського експорту позначилося на виторгу, який збільшився в 2023 році майже на 50%. Компанія реінвестувала 1,75 млрд грн прибутку в будівництво чотирьох заводів: з переробки олійних культур (МЕЗ), виробництва етанолу, біометановий комплекс, а також завод із виробництва засобів захисту рослин, мікродобрив та рідких комплексних добрив Bayton.

«В аграрному бізнесі реалізуємо стратегію переходу до Agro Food Energy – компанії», – каже операційний директор Сергій Нечипорук.

У планах на 2024 рік – запуск виробництва МЕЗ, етанолу, біометану, будівництво м’ясопереробного заводу.

Участь в рейтингах