Ларрі Еллісон, Марк Цукерберг, Білл Ґейтс, Майкл Делл, Дженсен Хуанг. /Getty Images
Категорія
Найбагатші
Дата

До списку Forbes «400 найбагатших американців» потрапили 69 техногуру. Більшість – завдяки ШІ-технології. Ось 10 техномільярдерів, які заробили найбільше у 2023 році

Ларрі Еллісон, Марк Цукерберг, Білл Ґейтс, Майкл Делл, Дженсен Хуанг. Фото Getty Images

Штучний інтелект і величезне урізання витрат призвело до зростання статків технологічних магнатів. Цього року до списку Forbes «400 найбагатших американців» потрапили 69 представників сфери технологій. Але найбільше заробити вдалося лише десятьом із них

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Минулий рік для американських діячів технологічного сектору виявився важким. Разом вони втратили $315 млрд власних статків через підвищення облікової ставки в США та «ведмежий» стан ринку. Але за рік їм вдалося повернути майже все. 

Техногуру у списку Forbes «400 найбагатших американців» 2023-го з осені 2022 року збільшили свої статки на $300 млрд переважно завдяки хвилі ентузіазму інвесторів щодо штучного інтелекту. Загалом, 69 учасників цьогорічного рейтингу розбагатіли на технологіях, а у минулорічному представників сектору було 65. Майже три чверті з них стали багатшими у порівнянні з 2022-м. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні