Українська мрія Умiда Бадрутдiнова. Який проєкт бізнесмен хоче розвивати в Україні?
Категория
На правах рекламы
Дата

Українська мрія Умiда Бадрутдiнова. Який проєкт бізнесмен хоче розвивати в Україні?

2 хв читання

Бізнесмен Умід Бадрутдінов про свої проєкти в ОАЕ й Україні, новий Діснейленд і потенціал українського бізнесу.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Американська мрія

З дитинства я знав, що хочу створювати свій бізнес, а не працювати на когось. Після навчання я вирішив, що для реалізації моїх амбіцій мені потрібно переїжджати до США. Відчував, що мій старт має відбутися саме там. До цього я бував у Штатах як турист і саме після тієї поїздки вирішив, що хочу жити й будувати свій бізнес в Америці. Американська мрія – сильна річ, саме вона мене мотивувала.

Мені довелося адаптуватися в чужій країні, вчитися їхніх традицій і заглиблюватися в їхню культуру. Це було нелегко, але в мене була мета створити свій бізнес. Я починав шлях із позиції помічника в компанії KFBB logistic, що займалася вантажоперевезеннями по воді й повітрю. Я заглиблювався в усі бізнес-процеси, і мені це подобалося. Через півтора року я вже володів частиною компанії. Так починався мій перший серйозний бізнес.

Українська мрія Умiда Бадрутдiнова. Який проєкт бізнесмен хоче розвивати в Україні? /Фото 1

Умiд Бадрутдiнов

Проєкти

Зараз мій найбільший проєкт перебуває на стадії розробки – ми з партнером плануємо будувати торговий центр у Дубаї. Це буде лакшері-центр з люксовими брендами одягу, годинників і, можливо, навіть автомобілів. Ми плануємо запровадити жорстку політику: всі магазини – у нашій власності, їх не можна купити, а можна лише орендувати. Переваги отримають особисті бренди, відомі за межами країни, з мережею не менше ніж 10 магазинів.

Мені завжди була цікава сфера нерухомості. На мій погляд, це сьогодні найнадійніший вид інвестицій. Тому коли на початку 2020 року я отримав пропозицію про будівництво ТЦ, мене це відразу ж захопило. У той час я саме думав, куди вкласти капітал. Сьогодні планую розвиватися у двох країнах – ОАЕ й Україні.

Бізнес-клімат в Україні й ОАЕ

Бізнес-клімат в ОАЕ – це рай. Немає податків, бюрократії, якщо є бажання, можна розгорнути будь-які масштаби бізнесу, навіть у молодому віці, я є прикладом. Умови в Україні поки що не такі привабливі, але вважаю, що це питання часу. Впевнений, що Україна має великий потенціал, щоби створити дуже комфортні умови для ведення бізнесу.

Ми з інвестиційним партнером вирішили вийти на український ринок. Наш проєкт – це український Діснейленд, якісний парк атракціонів і розваг світового рівня.

Зараз ми розмірковуємо, в якому місті краще запустити проєкт, розглядаємо чотири локації – Київ, Харків, Львів та Одеса. Тільки-но будівництво ТЦ в Дубаї розгорнеться в повному обсязі, ми відразу ж перейдемо до реалізації нашого плану в Україні.

Інвестиції в Україну

Я не можу назвати точні суми інвестицій, які планую вкласти в наш український проєкт. План до початку реалізації може бути один, а в процесі цифри змінюватимуться. Це живий бізнес, а тому точний розмір інвестицій ніхто ніколи не знає. Ми чекаємо позитивних емоцій від людей, вау-ефекту від проєкту, це наша мотивація і політика.

Партнером у цьому проєкті виступає мій друг, який запропонував мені увійти в цей бізнес. В Україну ми зайдемо разом, а також залучатимемо наших інвесторів. Команда проєкту сформована, це дружний і згуртований колектив, тож, сподіваюсь, і надалі буде так само.

Україна – це любов з першого погляду. Недарма кажуть, що одного разу побувавши тут, захочеться завітати знову. Так сталося й зі мною. Уперше я приїхав сюди у 2015 році й одразу зрозумів, що мені тут комфортно в усіх сенсах. Я сміливо можу назвати Україну своєю другою домівкою. У мене давно виникла ідея, що в цій країні я хочу мати бізнес, і ось через деякий час вона починає реалізуватися, чому я дуже радий.

Вважаю, що найперспективніші напрями у сфері бізнесу в Україні – туризм та IT-індустрія. Тут багато незайнятих локацій, які можна було б вивести на світовий рівень, вельми багато красивих місць, де можна будувати готелі, торговельні центри, житлові комплекси. Україна має колосальний потенціал і може стати мегакрутою країною з розвиненою інфраструктурою. І ми зробимо в це свій внесок.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине