Українська мрія Умiда Бадрутдiнова. Який проєкт бізнесмен хоче розвивати в Україні?
Категорія
На правах реклами
Дата

Українська мрія Умiда Бадрутдiнова. Який проєкт бізнесмен хоче розвивати в Україні?

Бізнесмен Умід Бадрутдінов про свої проєкти в ОАЕ й Україні, новий Діснейленд і потенціал українського бізнесу.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Американська мрія

З дитинства я знав, що хочу створювати свій бізнес, а не працювати на когось. Після навчання я вирішив, що для реалізації моїх амбіцій мені потрібно переїжджати до США. Відчував, що мій старт має відбутися саме там. До цього я бував у Штатах як турист і саме після тієї поїздки вирішив, що хочу жити й будувати свій бізнес в Америці. Американська мрія – сильна річ, саме вона мене мотивувала.

Мені довелося адаптуватися в чужій країні, вчитися їхніх традицій і заглиблюватися в їхню культуру. Це було нелегко, але в мене була мета створити свій бізнес. Я починав шлях із позиції помічника в компанії KFBB logistic, що займалася вантажоперевезеннями по воді й повітрю. Я заглиблювався в усі бізнес-процеси, і мені це подобалося. Через півтора року я вже володів частиною компанії. Так починався мій перший серйозний бізнес.

Українська мрія Умiда Бадрутдiнова. Який проєкт бізнесмен хоче розвивати в Україні? /Фото 1

Умiд Бадрутдiнов

Проєкти

Зараз мій найбільший проєкт перебуває на стадії розробки – ми з партнером плануємо будувати торговий центр у Дубаї. Це буде лакшері-центр з люксовими брендами одягу, годинників і, можливо, навіть автомобілів. Ми плануємо запровадити жорстку політику: всі магазини – у нашій власності, їх не можна купити, а можна лише орендувати. Переваги отримають особисті бренди, відомі за межами країни, з мережею не менше ніж 10 магазинів.

Мені завжди була цікава сфера нерухомості. На мій погляд, це сьогодні найнадійніший вид інвестицій. Тому коли на початку 2020 року я отримав пропозицію про будівництво ТЦ, мене це відразу ж захопило. У той час я саме думав, куди вкласти капітал. Сьогодні планую розвиватися у двох країнах – ОАЕ й Україні.

Бізнес-клімат в Україні й ОАЕ

Бізнес-клімат в ОАЕ – це рай. Немає податків, бюрократії, якщо є бажання, можна розгорнути будь-які масштаби бізнесу, навіть у молодому віці, я є прикладом. Умови в Україні поки що не такі привабливі, але вважаю, що це питання часу. Впевнений, що Україна має великий потенціал, щоби створити дуже комфортні умови для ведення бізнесу.

Ми з інвестиційним партнером вирішили вийти на український ринок. Наш проєкт – це український Діснейленд, якісний парк атракціонів і розваг світового рівня.

Зараз ми розмірковуємо, в якому місті краще запустити проєкт, розглядаємо чотири локації – Київ, Харків, Львів та Одеса. Тільки-но будівництво ТЦ в Дубаї розгорнеться в повному обсязі, ми відразу ж перейдемо до реалізації нашого плану в Україні.

Інвестиції в Україну

Я не можу назвати точні суми інвестицій, які планую вкласти в наш український проєкт. План до початку реалізації може бути один, а в процесі цифри змінюватимуться. Це живий бізнес, а тому точний розмір інвестицій ніхто ніколи не знає. Ми чекаємо позитивних емоцій від людей, вау-ефекту від проєкту, це наша мотивація і політика.

Партнером у цьому проєкті виступає мій друг, який запропонував мені увійти в цей бізнес. В Україну ми зайдемо разом, а також залучатимемо наших інвесторів. Команда проєкту сформована, це дружний і згуртований колектив, тож, сподіваюсь, і надалі буде так само.

Україна – це любов з першого погляду. Недарма кажуть, що одного разу побувавши тут, захочеться завітати знову. Так сталося й зі мною. Уперше я приїхав сюди у 2015 році й одразу зрозумів, що мені тут комфортно в усіх сенсах. Я сміливо можу назвати Україну своєю другою домівкою. У мене давно виникла ідея, що в цій країні я хочу мати бізнес, і ось через деякий час вона починає реалізуватися, чому я дуже радий.

Вважаю, що найперспективніші напрями у сфері бізнесу в Україні – туризм та IT-індустрія. Тут багато незайнятих локацій, які можна було б вивести на світовий рівень, вельми багато красивих місць, де можна будувати готелі, торговельні центри, житлові комплекси. Україна має колосальний потенціал і може стати мегакрутою країною з розвиненою інфраструктурою. І ми зробимо в це свій внесок.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні