Категорія
Новини
Дата

Співвласниця «Епіцентру» Галина Герега закрила угоду з придбання частки у мережі Intersport Polska

1 хв читання

Кіпрська компанія Paravita Holding Limited, яку через фонд Solidez OG контролює співвласниця мережі «Епіцентр» Галина Герега, стала власником контрольного пакету акцій мережі Intersport Polska, йдеться у повідомленні Варшавської фондової біржі від 5 грудня.

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Ключові факти

  • У результаті приватної підписки компанії Paravita Holding Limited на акції Intersport Polska S.A. співвласниця «Епіцентру» Галина Герега стала непрямою власницею 35,9 млн акцій Intersport Polska. Це дає їй 51,3% в акціонерному капіталі і 49,94% голосів.
  • Згідно з повідомленням Intersport Polska S.A., Герега виступає власницею фонду Solidez OG Foundation (Ліхтенштейн), що є засновником Paravita Holding Limited.  

Контекст

У Польщі під вивіскою Intersport працює 35 мультибрендових магазинів спортивних товарів. Справи в ритейлера йшли не дуже добре, адже він почав шукати додаткове фінансування від потенційного інвестора ще в 2021 році. Наприкінці 2022-го Intersport випустив 55,3 млн акцій, аби залучити додаткову суму на 80 млн злотих, повідомляла пресслужба компанії

З квітня 2022-го до березня 2023-го компанія отримала річний чистий збиток у розмірі 12,8 млн злотих, а чистий дохід становив 239 457 злотих, йшлося у фінансовому звіті компанії

Зрештою Intersport Polska уклав інвестиційну угоду з українським «Епіцентром» та його бізнес-партнером Paravita Holding з Кіпру щодо спільного інвестування в мережу в квітні 2023 року. Угода передбачає інвестиції в розмірі €10 млн. Ці фінансові ресурси будуть спрямовані на відкриття нових магазинів і модернізацію вже існуючих торгових точок, розповідав Forbes у серпні 2023 року генеральний директор «Епіцентру» Петро Михайлишин. 

«У Польщі проживають багато клієнтів з України, і для «Епіцентру» було б логічним так вибудувати зв’язок із ними», – пояснював польському виданню Rzeczpospolita у березні 2023 року зближення з «Епіцентром» президент Intersport Polska Марек Качмарек. Українські інвестиції – це спосіб покращити і «Епіцентр», і Intersport шляхом об’єднання зусиль для залучення клієнтів, консолідації закупівель, зниження витрат і ризиків логістики, вважає Качмарек. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні