Чоловік грузить гуманітарну допомогу для українців у Кракові 4 квітня 2022 року.
Категорія
Картина дня
Дата

Євросоюз, Міла Куніс та Google. Світова підтримка України зросла до $18 млрд. Хто перерахував найбільше. Інфографіка

Чоловік грузить гуманітарну допомогу для українців у Кракові 4 квітня 2022 року.

Світ об’єднався у підтримці України. Навіть без урахування військової допомоги її обсяг досяг одинадцятизначних сум у доларовому еквіваленті. Поки це в рази менше, ніж оцінка матеріальних збитків від війни, але сума надходжень продовжує зростати

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

С

еред окремих країн найбільшу підтримку надають США – вже $5,65 млрд, не враховуючи кількамільярдної військової допомоги. Канада та Польща підтримали Україну приблизно на $1 млрд.

Свій внесок у захист українців та протидію російському нападу роблять не тільки уряди та міжнародні організації, а й громадяни та благодійні фонди. Найуспішніші приватні ініціативи сягають десятків мільйонів доларів і співставні зі внесками окремих європейських країн. Forbes підрахував, від кого Україна отримала найбільше фінансової та гуманітарної допомоги.

Інфографіка: Анастасія Левицька

Інфографіка: Анастасія Левицька

На спеціальний рахунок НБУ, відкритий для підтримки Збройних сил, надійшло вже понад пів мільярда доларів.

У корпоративному секторі найбільше вдалося зібрати спільній ініціативі Epic Games та Microsoft – $144 млн, а серед українських приватних благодійників – фонду «Повернись живим»: $114 млн.

Євросоюз, Міла Куніс та Google. Світова підтримка України зросла до $18 млрд. Хто перерахував найбільше. Інфографіка /Фото 1

Про те, хто ще збирає кошти на підтримку України, читайте у матеріалі Forbes «Боги фандрейзингу. Хто залучив найбільше грошей для українців та армії під час війни».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні