Світ об’єднався у підтримці України. Навіть без урахування військової допомоги її обсяг досяг одинадцятизначних сум у доларовому еквіваленті. Поки це в рази менше, ніж оцінка матеріальних збитків від війни, але сума надходжень продовжує зростати
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
С
еред окремих країн найбільшу підтримку надають США – вже $5,65 млрд, не враховуючи кількамільярдної військової допомоги. Канада та Польща підтримали Україну приблизно на $1 млрд.
Свій внесок у захист українців та протидію російському нападу роблять не тільки уряди та міжнародні організації, а й громадяни та благодійні фонди. Найуспішніші приватні ініціативи сягають десятків мільйонів доларів і співставні зі внесками окремих європейських країн. Forbes підрахував, від кого Україна отримала найбільше фінансової та гуманітарної допомоги.
На спеціальний рахунок НБУ, відкритий для підтримки Збройних сил, надійшло вже понад пів мільярда доларів.
У корпоративному секторі найбільше вдалося зібрати спільній ініціативі Epic Games та Microsoft – $144 млн, а серед українських приватних благодійників – фонду «Повернись живим»: $114 млн.
Про те, хто ще збирає кошти на підтримку України, читайте у матеріалі Forbes «Боги фандрейзингу. Хто залучив найбільше грошей для українців та армії під час війни».


26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.