Категорія
Лідерство
Дата

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва /Фото 1

Наталія Ємченко

Директорка з комунікацій СКМ

Спорт для мене – безперебійний постачальник енергії та щастя. А в 40+ це ще й можливість бути сильними і красивими. Наше тіло – наша машина. Сила, життя, любов – усе є всередині нас. Біг для мене – маленька перемога над собою і своїми сумнівами. У бігу на довгу дистанцію в мене відбувався найчесніший діалог з собою і найповніша тиша.

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва /Фото 2

Ігор Гуменний

Засновник UBC Group

Підприємець відповідає за все і завжди, 24/7. Стан зібраності й відповідальності має бути органічним, це найголовніша навичка. Інакше не витримаєш, просто не відбудешся. Усі звички, будь-які заняття, навіть сім’я, повинні вписуватися в цей спосіб життя бізнесмена, підкорятися йому. Тільки тоді можлива гармонія, щасливе й усвідомлене життя.

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва /Фото 3

Олена Гудкова

Засновниця «Кураж Базару»

Головне для мене – зберігати баланс. У кожному з нас багато особистостей: ми батьки, друзі, бізнесмени, партнери. Я розподіляю свій час на час для роботи, для сім’ї, для дому та для себе. Підтримувати баланс допомагає звичка планувати. Складаю розклад на тиждень і місяць, враховуючи завдання за категоріями і терміновістю. Насамперед «з’їдаю жабу». Веду щоденник планів і таск-менеджер.

Матеріали по темі
з особистого архіву

з особистого архіву

Тетяна Лукинюк

Генеральний директор Red Bull Україна

Багато років встаю о шостій ранку. Навіть у вихідні і свята, навіть після вдалих вечірок. Я довго вважала це своїм прокляттям. А нещодавно прочитала у статті тренера зі сну, що організму важлива не стільки тривалість сну, скільки стабільний час пробудження. З ранку мені потрібна енергія. Тому спочатку – душ, а потім – дві склянки води з ложкою лляного масла.

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва /Фото 4

Євген Гусовський

Керуючий партнер ресторанів братів Гусовських

Вибирати партнерство, що дає синергію. Усі важливі питання ми обговорюємо з моїм братом і партнером Сергієм. Завдяки абсолютній довірі навіть складні рішення ми ухвалюємо швидко й ефективно. Я в’їдаюся у найдрібніші деталі й нескінченно сперечаюся (цих якостей я набув у менеджментконсалтингу), Сергій вміє спрямувати обговорення в правильне русло.

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва /Фото 5

Ольга Руднєва

Виконавча директорка Фонду Олени Пінчук

Уміння «бачити» історії – одна з найважливіших якостей сучасного лідера. За їхньою допомогою я розповідаю про себе, свої цінності і наші проєкти. Я навчила себе знаходити в історіях джерело натхнення та відповіді на багато питань. Найбільші проєкти мені вдавалося «продати» завдяки історіям, які пояснювали, як ці ініціативи змінять життя людей.

Опубліковано в другому номері журналу Forbes (липень-серпень 2020)

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні