Інвестор і консультант Павло Бойко, 45, став зіркою українського інвестринку, перемігши у судах Ріната Ахметова у справі Авдіївського КХЗ. Зараз він судиться із власником Kernel Андрієм Веревським. Скільки можна заробити на неіснуючому фондовому ринку України?
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за ціною чотирьох номерів. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас.
45‐річного Павла Бойка можна впізнати за характерною зачіскою, бородою і сережками у вухах. Також він носить жовті кеди та полюбляє костюми в яскраво‐зелену клітинку. Тривалий час він подорожував світом, пожив в Індії, Перу та Китаї. Бойко отримував нагороди від профільних медіа як «найкращий інвестиційний блогер року». А ще він переміг у суді юристів Ріната Ахметова, отримавши від «Метінвесту» чек на $1 млн, і зараз судиться з іншим українцем із когорти найбагатших – Андрієм Веревським – уже за суму приблизно $20 млн.
Створивши стартовий капітал на менеджерських посадах, зокрема у Fozzy Group, він останні 15 років заробляє на життя інвестиціями, особливо у великі українські компанії, та консультуванням. Серед клієнтів, наприклад – засновник Netpeak Group Артем Бородатюк.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.