В Офісі президента та уряді розробляють проєкт кешбеку, за яким громадяни отримуватимуть компенсацію за купівлю українських товарів. Це лише частина великої програми з підтримки внутрішнього виробника. Як це працюватиме, чи є у цьому сенс та чи є у держави необхідні ресурси? Forbes розповідає перші деталі мегапроєкту, анонсованого президентом Зеленським
Даруємо 40% знижки на річну підписку Forbes Digital. Пропозиція діє за промокодом SEPT40 до 18 вересня включно. Оформлюйте за посиланням.
Президент Володимир Зеленський 26 лютого анонсував програму українського кешбеку: купуючи певні товари та послуги, вироблені в Україні, люди зможуть отримати повернення частини коштів. «Наше завдання – щоб українські гроші залишилися в країні та працювали тут», – додав Зеленський, не уточнюючи деталей.
Над програмою вже декілька тижнів працюють в Міністерстві економіки, Офісі президента (ОП), до її обговорення залучені члени Ради з питань підтримки підприємництва та представники платформи «Зроблено в Україні». Представити фінальний концепт українського кешбеку уряд має через два тижні, каже Forbes перша віцепремʼєрка, міністерка економіки Юлія Свириденко.
Остаточний формат ще не визначено, однак кешбек є частиною масштабного урядового проєкту з підтримки внутрішнього виробника. Про що саме йдеться, як це працюватиме та чи є у держави гроші?
Forbes дізнався перші деталі ідеї.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.