monobank Олег Гороховський /Антон Забєльський для Forbes Ukraine
Категорія
Гроші
Дата

Масштабуємо простоту. На яких принципах будують monobank Олег Гороховський і його партнер Михайло Рогальський. Інтервʼю

Співзасновник найуспішнішого українського фінтех-проєкту monobank Олег Гороховський виборов звання Forbes «Підприємець року – 2023» Фото Антон Забєльський для Forbes Ukraine

За час повномасштабної війни monobank збільшив кількість клієнтів більш ніж у половину, а засновники прогнозують цьогоріч зростання чистого прибутку у 2,7 раза, до еквівалента приблизно $240 млн. Як партнери банку – «Підприємець року – 2023» Олег Гороховський та Михайло Рогальський – поділяють функції та як бачать розвиток mono? Forbes поставив Гороховському і Рогальському окремо один від одного півтора десятка однакових запитань. Ось що з цього вийшло

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Співзасновник найуспішнішого українського фінтех-проєкту monobank Олег Гороховський виборов звання Forbes «Підприємець року – 2023». За час повномасштабної війни mono збільшив кількість клієнтів на 54%, до 7,8 млн, та розпочав вихід на польський ринок (утім, поки що безрезультатно).

За допомогою популярного для волонтерських зборів продукту «Банка» зібрано 32,6 млрд грн. Проте успіх mono – це заслуга не лише Гороховського. Біля витоків необанку, окрім нього, стояли «випускники» ПриватБанку Дмитро Дубілет і Михайло Рогальський. Дубілет залишив проєкт у 2019 році, після того як став міністром в уряді Олексія Гончарука. Рогальський залишається одним із ключових управлінців необанку і рівноправним партнером Гороховського.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні