Категорія
Гроші
Дата

Парадокс економіки воєнного часу. Ринок праці в Україні – це велика криза кадрів та безробіття одночасно. Як бізнес знаходить рішення

Ринок праці, кадри, бізнес, роботодавці /Getty Images

Бізнес скаржиться на дефіцит кадрів, хоча безробіття залишається на значно вищому за довоєнний рівні. Що це за парадокс? Фото Getty Images

На другий рік повномасштабної війни на ринку праці України утворилась парадоксальна ситуація – все більше компаній скаржаться на дефіцит кадрів, хоча безробіття залишається на значно вищому рівні, ніж до війни. Як велика війна вплинула на ринок праці та кого шукає бізнес?

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

«Після спілкування з топовими бізнесменами можу сказати, що зараз три чверті робітників на українських підприємствах – це жінки, – сказав Forbes власник інвесткомпанії Concorde Capital Ігор Мазепа в інтервʼю на початку листопада. – Це тотальне явище, яке не залежить від регіону». 

Проблеми на ринку робочої сили – один із ризиків для економічного відновлення й зростання України, додав Мазепа. Чи дійсно все настільки серйозно? 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні