Категорія
Новини
Дата

Adidas уже відновив роботу чотирьох магазинів в Україні

Німецький ритейлер спортивного одягу й товарів для спорту Adidas відновлює роботу своїх торгових обʼєктів в Україні. Наразі вже працюють магазини в Житомирі, Львові та Ужгороді, пише RAU з посиланням на ритейлера.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Перший із них – Adidas & Reebok Дисконт-Центр Store – знаходиться у львівському СТРЦ Spartak, розташованому на вул. Гетьмана Мазепи, 1Б. Площа магазину складає 560 кв. м. 
  • Другий – у житомирському ТЦ Global UA на вул. Київській, 77. Ще два магазини відновили роботу в «стріті» – у Львові на вул. Шевченка, 5 та в Ужгороді на вул. Петефі, 5. Також відновив роботу інтернет-магазин. 
  • Щодо повернення до роботи в Києві в мережі кажуть, що «поки що конкретна інформація відсутня». До російського вторгнення в столиці працювало 18 магазинів мережі у таких форматах, як Adidas, Adidas Originals, Adidas Kids та дисконт-центр Adidas & Reebok. 

Контекст

Німецька компанія спортивного одягу Adidas 9 березня призупинила роботу в РФ інтернет-магазину, а з 14 березня і роздрібних магазинів. Також компанія пожертвувала €1 млн на благодійні організації біженцям і дітям.

З 25 червня в Києві відновили роботу мережі магазинів, що входять до польської групи LPP. Йдеться про магазини Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні