Категорія
Новини
Дата

Adobe та платіжна система Payoneer припиняють роботу в РФ

Американська ІТ-компанія Adobe та платіжна система Payoneer припиняють роботу в Росії. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Adobe зупининяє продаж своїх послуг та продуктів в РФ через її вторгнення в Україну, написав міністр.
  • Adobe також заблокувала доступ до своїх хмарних сховищ російським державним ЗМІ.
  •  Payoneer припинила роботу в РФ, російські фрілансери більше не зможуть працювати з іноземними клієнтами, відзначив міністр.

Контекст

Американська Adobe займається розробкою програмного забезпечення, є розробником програм Photoshop, Illustrator, InDesign та ін. Заснована у 1982 році.

Payoneer надає фінансові послуги та грошові онлайн перекази. Payoneer є зареєстрованим провайдером MasterCard у всьому світі. Штаб-квартира компанії розташована у Нью-Йорку.

3 березня технологічний гігант IBM заявив, що більше не продаватиме технологій Росії. Раніше Apple, Microsoft та Samsung зупинили постачання своєї продукції та надання послуг в Росії.

Через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Хто припинив бізнес із РФ, читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні