Категорія
Новини
Дата

Ajax Systems виходить на ринок Уругваю

Український виробник професійних систем безпеки Ajax Systems виходить на ринок Уругваю, йдеться у повідомленні компанії. Ajax планує посилити свій вплив у регіоні.

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти

  • У листопаді лінійка бездротових продуктів Ajax Jeweller буде доступна для продажу в офіційного партнера та дистриб’ютора компанії в регіоні – Microfal S.A., який є одним з найбільш визнаних у регіоні.
  • В компанії зазначили, що Ajax відповідає найсуворішим стандартам індустрії та пропонує найкращий досвід користування і професіоналам, і власникам систем. «Глобальний успіх компанії був зумовлений її інноваціями, а саме пропрієтарними технологіями Jeweller, Wings та OS Malevich. Система гнучка і гарантує комплексну безпеку незалежно від розміру й розташування об’єкта», – пояснили в компанії. 
  • У продуктовій лінійці – понад 70 пристроїв для охорони приміщень та вулиці. Серед них датчики руху, пожежі та затоплення, централі (хаби), сирени, ретранслятори, клавіатури, тривожні кнопки, а також пристрої для домашнього комфорту та продуктивності.
  • Нещодавно Ajax Systems отримала сертифікати FCC та IC. Це дало змогу вийти на нові ринки, де використовується діапазон частот 915 МГц. Завдяки цьому у 2022 році компанія змогла розширити географію присутності – на ринках Латинської Америки, США, Канади, Австралії та Південно-Східної Азії.

Контекст

Заснована 2011 року підприємцем Олександром Конотопським, Ajax Systems – найбільший виробник професійних систем безпеки в Європі. Наразі продуктами Ajax користуються понад 1,5 млн людей у 130 країнах. 

Також компанія має власний логістичний хаб у Польщі та розвиває локальні команди на стратегічних ринках Іспанії, Італії, Великої Британії, Німеччини, Франції, ОАЕ, ПАР та інших країн.

Олександр Конотопський став підприємцем року за версією «Forbes Україна». Нагородження «Forbes – підприємець року» відбулося 10 лютого у Києві.

У травні Ajax Systems оголосив, що відкриває завод у Туреччині площею 8300 кв. м. Це перше виробництво компанії за кордоном.

Компанія вже присутня у таких країнах Латинської Америки, як Аргентина, Чилі, Мексика, Колумбія та Уругвай.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні