Категорія
Новини
Дата

Ajax Systems Олександра Конотопського відкриває завод у Туреччині. Компанія вже готова найняти 400 людей

Український виробник систем безпеки Ajax Systems відкриває завод у Туреччині. Це перше виробництво компанії за кордоном, ідеться у пресрелізі. Ajax уже наймає людей і планує випускати 150 000 пристроїв на місяць.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • На заводі площею 8300 кв. м буде виготовлятися вся лінійка пристроїв Ajax, дублюючи існуюче виробництво в Україні.
  • Ajax Systems уже почав формувати локальну виробничу команду і на першому етапі готовий найняти щонайменше 400 людей. У планах виробництва випускати мінімум 150 000 пристроїв на місяць.
  • Запуск нових виробничих потужностей за кордоном був у планах компанії задовго до війни. Відкриття нового заводу в Стамбулі – стратегічний крок, спрямований на диверсифікацію виробничих потужностей, зазначили в компанії. 
  • Ajax обрав Туреччину за сукупністю факторів, сказав CEO Ajax Systems Олександр Конотопський. Зокрема це наявність професіоналів у галузі виробництва, інфраструктура, умови вільної економічної зони, рівень податків, якість підрядників, близькість до основних ринків. За його словами, нове виробництво посилить розвиток продуктів Ajax та прискорить вихід на нові ринки.
  • «Ми щиро віримо, що розмаїття талантів і культур створює найкращі продукти та рішення. І завжди робили ставки на локальні команди. Тому раді повідомити, що сьогодні відкриваємо нашу першу вакансію на виробництві у Туреччині», – повідомив Конотопський.

Контекст

Ajax Systems, що його заснував 2011 року Олександр Конотопський, випускає бездротові системи безпеки, котрі використовують 900 000 людей у 120 країнах світу. На двох київських заводах компанії працює понад 1000 співробітників.

Ajax Systems повністю відновив існуюче виробництво та розробку продуктів в Україні. Наразі компанія наймає спеціалістів на завод та розширює R&D-команду. Ці виробничі потужності й надалі залишаються в Україні. 

Крім того, компанія має власний логістичний хаб у Польщі та розвиває локальні команди на стратегічних ринках Іспанії, Італії, Великої Британії, Німеччини, Франції, ОАЕ, ПАР та інших країн.

Олександр Конотопський став підприємцем року за версією «Forbes Україна». Нагородження «Forbes – підприємець року» відбулося 10 лютого у Києві.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні