Категорія
Новини
Дата

Ахметов: Зеленський — професіонал, а Росія мені за все заплатить. Що сказав бізнесмен в інтервʼю Bloomberg

Бізнесмен Рінат Ахметов заявляє, що після початку вторгнення РФ повернувся в Україну і зараз робить все, щоб «допомогти Україні виграти цю війну». Про ситуацію в Маріуполі, допомогу українській армії та стосунки з президентом Володимиром Зеленським бізнесмен розказав в інтерв'ю Bloomberg.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові цитати:

  • «Вони вмирають від спраги та холоду – це геноцид […] Найстрашніше те, що ми не можемо доставити нашу допомогу в Маріуполь і не можемо евакуювати людей, тому що російські війська продовжують обстрілювати та блокувати наші колони з допомогою». 
  • «Всі наші зусилля зосереджені на єдиному важливому – допомогти Україні виграти цю війну, допомогти українцям вижити, полегшити їхній біль і страждання».
  • «Група СКМ обов’язково пред’явить позов до РФ з вимогою відшкодувати всі збитки, завдані російською агресією. Я впевнений, що Україна вимагатиме і отримає репарації в повному обсязі». 
  • «Президент України демонструє справжню пристрасть та професіоналізм у виконанні свого конституційного обовʼязку захищати Україну, її суверенітет та відновлювати її територіальну цілісність. Наша спільна мета – вільна, незалежна, соборна, демократична та європейська Україна».
  • «Метінвест» обіцяв закупити для українських військ бронежилетів на 330 млн грн, «Шахтар» уже закупив одяг для військових, ДТЕК безкоштовно постачає електроенергію до медичних і військових закладів, а також евакуює персонал та членів їхніх сімей із районів, постраждалих від російської агресії, пише Bloomberg.

Контекст:

Рінат Ахметов – найбагатший українець. Його статки до війни становили $7,6 млрд, за оцінками Forbes. Ахметов володіє холдингом СКМ, куди входять металургійний холдинг «Метінвест», ДТЕК, ПУМБ, телекомунікаційна група Vega, Медіа Група «Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), UMG (інвестиційний бізнес), HarvEast (сільське господарство), транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні