Категорія
Новини
Дата

Американська IT-компанія Docker призупинила продажі у РФ і Білорусі та пожертвувала кошти Україні

Американська IT-компанія Docker підтримала Україну і призупинила продажі підписок на свої продукти у Росії та Білорусі. Компанія також від імені співробітників пожертвувала кошти Україні, йдеться у заяві.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Компанія вилучила можливість купувати підписки на продукти Docker в Росії і Білорусі та продовжує стежити за ситуацією, йдеться у повідомленні.
  • Компанія «не матиме справ» з російськими компаніями в період війни з Україною, заявив керівник Docker Скотт Джонсон.
  • Docker від імені співробітників пожертвувала кошти у фонд UNICEF, фонд «Разом» та організацію «Лікарі без кордонів», спрямовані на допомогу громадянам України.

Контекст

Docker Inc. – американська технологічна компанія. Серед основних продуктів Docker – платформа для розробки, доставки та запуску контейнерних програм.

Через війну в Україні іноземні компанії масово бойкотують роботу в «токсичній» Росії, залишаючи сотні тисяч людей без роботи. 16 березня виробник мікрочипів Qualcomm заявив, що припиняє продаж своєї продукції російським компаніям через санкції у відповідь на вторгнення Росії в Україну.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні