Категорія
Новини
Дата

АМКУ надав дозволи «Укрнафті» на концентрацію активів Glusco

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав ПАТ «Укрнафта» дозволи на концентрацію за активами мережі АЗС Glusco, йдеться у повідомленні комітету за підсумками засідання. Тепер «Укрнафта» зможе розпочати фактичне управління мережею АЗК.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • За словами директора «Укрнафти» Сергія Корецького, відтепер компанія має всі юридичні підстави для підписання актів приймання-передачі активів із АРМА, після чого зможе розпочати фактичне управління мережею Glusco.
  • Він додав, що загалом до управління компанії передаються заарештовані корпоративні права 34 підприємств, а також нерухоме майно у вигляді АЗК, земельних ділянок та інших активів.

Контекст

«Укрнафта» під керівництвом Сергія Корецького з середини серпня мала управляти мережею автозаправок Glusco, яку раніше пов’язували з Віктором Медведчуком. Уряд передав Glusco «Укрнафті» 16 серпня.

«Це win-win», – казав директор «Укрнафти» Корецький в інтерв’ю Forbes у листопаді 2023-го. Для «Укрнафти» це сучасні форматні комплекси, які підсилять компанію, для держави – можливість отримувати значний прибуток, пояснював він.

В АРМА розраховували, що Glusco під управлінням Корецького приноситиме державі принаймні 5 млн грн щомісяця плюс 85% чистого прибутку. Такі умови прописали в договорі між АРМА і «Укрнафтою».

Проте АРМА ініціювало розрив договору з «Укрнафтою» про управління мережею Glusco і заправками «Татнафта». Причина – компанія не сплачує до бюджету 5 млн грн щомісяця відповідно до договору.

1 лютого 2024 року «Укрнафта» перерахувала до державного бюджету 21 млн грн в якості гарантованих платежів за управління мережею заправок Glusco. Підприємство спільно з АРМА підписали спільну заяву на концентрацію на адресу Антимонопольного комітету.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні