Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

Держава заправляє. «Укрнафта» може втратити можливість керувати мережею Glusco ще до того, як її отримала. Що відбувається

4 хв читання

АЗС Glusco /Glusco Україна

АЗС Glusco Фото Glusco Україна

Агентство з розшуку підсанкційних активів ініціює розрив договору з «Укрнафтою» про управління мережею Glusco і заправками «Татнафта», повідомила пресслужба АРМА. Причина – компанія не сплачує до бюджету 5 млн грн щомісяця відповідно до договору. Це не дивно: «Укрнафта» жодного дня не управляла Glusco. Чому «Укрнафта» досі не отримала мережу заправок, яку раніше пов’язували з Віктором Медведчуком, і хто нею керує вже п’ятий місяць?

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Націоналізована «Укрнафта» під керівництвом Сергія Корецького з середини серпня мала управляти мережею автозаправок Glusco, яку раніше пов’язували з Віктором Медведчуком. Уряд передав Glusco «Укрнафті» 16 серпня.

«Це win-win», – казав директор «Укрнафти» Корецький в інтерв’ю Forbes у листопаді 2023-го. Для «Укрнафти» це сучасні форматні комплекси, які підсилять компанію, для держави – можливість отримувати значний прибуток, пояснював він.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні