Категорія
Новини
Дата

АРМА не змогло передати арештоване майно новому управителю через перешкоджання власника

Представники ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», власником якого є громадянин РФ, протидіють передачі активів новим управителям, які перемогли в конкурсі АРМА. Про це йдеться в повідомленні пресслужби агентства.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Ухвалою про передачу активів АРМА чітко визначено заборону для власника відчужувати, розпоряджатися та користуватися арештованим майном, зазначається в повідомленні.
  • Однак після прибуття за місцезнаходженням активів та пред’явлення усіх необхідних документів працівники АРМА через опір представників ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», не змогли отримати доступ до арештованого майна. 
  • АРМА вже скерувала заяву про вчинення злочину з боку представників ТОВ до Фастівського районного управління поліції, йдеться у повідомленні.

Контекст

У квітні цього року АРМА отримало в управління арештоване майно ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», кінцевий бенефіціарний власник якого підтримує збройну агресію проти України.

АРМА оголосило конкурс для відбору управителя та обрало переможця – ТОВ «ЄС Груп Експорт-Імпорт Ко». 15 червня АРМА уклало договір управління з відібраною на конкурсі компанією. А на 26 червня було заплановано передачу майна від прокурора управителю. 

В агентстві нагадали, що це не перший випадок перешкоджання законній діяльності АРМА з боку власників арештованих активів та їх представників. Зокрема, наприкінці минулого року під час фактичної передачі управителю елітної нерухомості в центрі Києва, яка належить російським власникам, АРМА зіштовхнулося з актами збройної протидії.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні