Категорія
Новини
Дата

Binance двічі за кілька годин призупиняла виведення біткоїнів

Криптовалютна біржа Binance двічі за кілька годин призупиняла виведення біткоїнів через великий обсяг незавершених транзакцій у мережі. Біржі довелося підвищити комісію за виведення коштів, йдеться у повідомленні Binance у Twitter

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Криптобіржа заявила, що працює над виправленням ситуації, і за кілька годин поновила виведення коштів. Однак пізніше знову призупинила виведення біткоїнів.
  • Для вирішення ситуації Binance підвищила комісію за зняття коштів і оголосила, що працює над підтвердженням усіх транзакцій, що очікують. 
  • Спеціалісти Binance запевнили, що клієнтські кошти у безпеці. Проблема повʼязана з активацією оновлення біткоїна Taproot та використання «порядкових номерів», що тиснуло на мережу криптовалюти та призвело до засмічення мемпулу.

Контекст

Binance не вперше призупиняє виведення активів. У червні 2022 року гендиректор Binance Чанпен Чжао повідомив, що користувачі біржі тимчасово не зможуть виводити біткоїни через падіння основних курсів криптовалют. 

У грудні біржа призупиняла виведення стейблкоїнів USDC через крах криптобіржі FTX. Як заявляв гендиректор Binance, біржа зафіксувала підвищений попит на виведення стейблкоїна USD Coin (USDC) і тому призупинила виведення цієї криптовалюти в мережах BNB Chain, Ethereum і Tron. Тоді ж Binance заблокувала виведення активів для акаунтів, які використовували аномальну волатильність деяких криптовалют для отримання прибутку.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні