Категорія
Новини
Дата

«Біосфера» провела часткову релокацію бізнесу. Корпорація планує запустити виробництво за кордоном

Найбільший в Україні виробник товарів для дому корпорація «Біосфера» частково перемістила виробництво та логістичні потужності у західні області, сказав власник та CEO корпорації Андрій Здесенко в інтервʼю «Інтерфакс-Україна». Компанія планує створити дублююче виробництво за кордоном.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Компанія здійснила релокацію з основного виробництва у Дніпрі: відкрила виробництво у Тернополі та на 20% збільшила потужності та номенклатуру заводу у Летичеві (Хмельницька обл.). 
  • «Біосфера» перевезла половину логістичних потужностей на захід України, щоб зменшити ризики знищення ракетними ударами, пояснив Здесенко.
  • Корпорація стикнулася з проблемами, повʼязаними з виконанням експортних контрактів, необхідних для стабільної роботи в умовах падіння внутрішнього ринку та воєнних ризиків в Україні. З огляду на це Здесенко повідомив про плани створити дублююче виробництво за кордоном. Деякі банки виявили бажання брати участь у цьому проєкті, бо це купівля активів за кордоном, а не в Україні, додав він.

Контекст

«Біосфера» працює з третього дня війни цілодобово, тому що її продукція – це товари першої необхідності: засоби особистої гігієни, вологі та сухі серветки, сміттєві пакети, дитячі підгузки, туалетний папір, одноразовий посуд, товари для прибирання та інше.

Корпорація працює в Україні понад 20 років. Її продукція представлена на ринках 30 країн Європи та Азії. У продуктовому портфелі – понад 2000 найменувань під 13 торговими марками «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Novita, PRO Service, «ЛайKit», Bambik та інші.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні