Компанія OpenAI додала функцію «Читання вголос» до свого ШІ-бота ChatGPT. Нова функція озвучує відповіді на запити за допомогою одного з пʼяти голосів, пише The Verge.
Форум «Енергія бізнесу» у Києві вже 9 жовтня
Бізнес будує нову енергореальність, забезпечуючи незалежність в умовах блекаутів. 9 жовтня на форумі «Енергія бізнесу» обговоримо технології та інвестиції, що змінюють правила гри на енергоринку. Дізнайтеся, як адаптувати бізнес до майбутніх енергетичних викликів, за посиланням.
Ключові факти
- Функція підтримує 37 мов, зокрема й українською, та автоматично її визначає. Вона доступна як для чат-ботів на базі GPT-4, так і для GPT-3.5.
- Чат-бота можна налаштувати таким чином, щоб він завжди вголос відповідав на запити користувача.
- Нова функція вже доступна у вебверсії ChatGPT та у програмах ChatGPT для iOS та Android.
Контекст
У вересні 2023 року ChatGPT запустив функцію голосового запиту.
У лютому цього року OpenAI почала тестувати функції керування памʼяттю ChatGPT. Тепер чат-бота можна попросити щось запамʼятати або забути те, що він вже памʼятає. Компанія вважає, що це зробить спілкування з ChatGPT більш ефективним та зручним.
Доходи OpenAI перевищили $2 млрд у річному обчисленні. Шалений успіх її флагманського продукту ChatGPT виводить компанію в число найбільш швидкозростаючих технологічних компаній в історії, зазначило видання.
OpenAI, інвестором якої є Microsoft, вважає, що зможе більш ніж подвоїти цей показник у 2025 році завдяки підвищеному інтересу з боку бізнес-клієнтів, які хочуть використовувати інструменти генеративного ШІ у своїй діяльності.
Стрімке зростання дало змогу OpenAI потрапити до небагатьох компаній Кремнієвої долини, серед яких Google і Meta, що досягли доходу в $1 млрд за десять років з моменту заснування.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.