Категорія
Новини
Дата

OpenAI навчила ChatGPT запамʼятовувати факти про користувача

Компанія OpenAI почала тестувати функції керування памʼяттю ChatGPT. Тепер чат-бота можна попросити щось запамʼятати або забути те, що він вже памʼятає, йдеться у блозі OpenAI. Компанія вважає, що це зробить спілкування з ChatGPT більш ефективним та зручним.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Під час спілкування з чат-ботом користувачі можуть попросити запамʼятати важливі факти або деталі, щоб система потім враховувала їх під час створення відповідей.
  • «Наприклад, якщо вказати, що ви маєте дитину, і вона любить медуз, то після того, коли ви попросите ChatGPT допомогти створити листівку до її дня народження, він запропонує медузу в вечірньому капелюсі», – пояснили в OpenAI. 
  • Також користувачі можуть керувати памʼяттю ChatGPT. Для цього до налаштувань додали розділ персоналізації. У ньому можна вимкнути памʼять, щоб додаткові знання не впливали на створення відповідей.
  • OpenAI вже розпочала випуск оновлення з функціями памʼяті ChatGPT для частини користувачів. Після тестування компанія планує покращити режим та відкрити доступ для всіх.

Контекст

За даними джерел FT, доходи OpenAI перевищили $2 млрд у річному обчисленні. Шалений успіх її флагманського продукту ChatGPT виводить компанію в число найбільш швидкозростаючих технологічних компаній в історії, зазначило видання.

OpenAI, інвестором якої є Microsoft, вважає, що зможе більш ніж подвоїти цей показник у 2025 році завдяки підвищеному інтересу з боку бізнес-клієнтів, які хочуть використовувати інструменти генеративного ШІ у своїй діяльності.

Стрімке зростання дало змогу OpenAI потрапити до небагатьох компаній Кремнієвої долини, серед яких Google і Meta, що досягли доходу в $1 млрд за десять років з моменту заснування.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні