Категорія
Новини
Дата

Домен AI.com тепер перенаправляє на ШІ-стартап Ілона Маска xAI замість ChatGPT

Мільярдер Ілон Маск, ймовірно, забрав цінний домен AI.com, і тепер він перенаправляє користувачів на його ШІ-стартап xAI, пише TechCrunch. У лютому стало відомо, що OpenAI купила AI.com для вебінтерфейсу ChatGPT. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Домени купуються та продаються щодня, але дволітерні домени рідкісні й дуже дорогі, особливо ті, які утворюють слова або знайомі абревіатури.
  • Коли AI.com почав перенаправляти на сайт OpenAI, Mashable зазначив, що домен навряд чи міг бути проданий менше ніж за $3,8 млн, враховуючи галас навколо штучного інтелекту.
  • Наразі невідомо, чому домен перейшов до xAI і чи відбувся продаж домена у лютому чи, можливо, це була помісячна оренда.
  • OpenAI так і не підтвердила, що купила домен, а Маск теж цього ще не зробив.

 Контекст

У липні Маск запустив свій довгоочікуваний стартап зі штучним інтелектом xAI і представив команду інженерів, так бізнесмен сподівається кинути виклик OpenAI і створити альтернативу ChatGPT. Стартап очолить Маск, який уже є генеральним директором виробника електромобілів Tesla, генеральним директором компанії із запуску ракет SpaceX і власником Twitter.

До команди xAI входять Ігор Бабушкін, колишній інженер Google DeepMind, Тоні Ву, який працював у Google, Крістіан Сегеді, який також був науковим співробітником Google, і Грег Янг, який раніше працював у Microsoft.

Минулого місяця Маск вирішив здійснити ребрендинг соціальної мережі Twitter, змінивши логотип у вигляді синього птаха на білий X на чорному тлі. Згодом власник нікнейму @x у Twitter повідомив, що соцмережа захопила його акаунт без попередження чи фінансової компенсації, заявивши йому, що нікнейм є власністю компанії X. Раніше акаунт належав користувачу Gene X Hwang. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні