Категорія
Новини
Дата

«ДТЕК Енерго» викупить євробонди на $32,5 млн за ціною 24% від номіналу й нижче

ДTEK Finance plc (»дочка» ДTEK Energy) за результатами проведеного аукціону викупить єврооблігації на $32,507 млн за ціною 24% від номіналу та нижче, йдеться у повідомленні компанії на Ірландській фондовій біржі, пише «Інтерфакс-Україна».

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Розрахунок за зробленою пропозицією відбудеться 10 листопада. 
  • Після погашення пропозиції сукупна номінальна сума облігацій, що перебувають в обігу, становитиме $1,5 млрд.

Контекст

17 травня 2021 року «ДТЕК Енерго» завершив процес реструктуризації кредитного портфеля, що передбачає конвертацію випуску єврооблігацій та основної суми банківського боргу на суму понад $2 млрд у нові єврооблігації. 

Згідно з умовами реструктуризації, частину заборгованості з єврооблігацій «ДТЕК Енерго» було конвертовано в єврооблігації «ДТЕК Нафтогаз» у сумі $425 млн зі ставкою 6,75% річних та терміном обігу до 31 грудня 2026 року.

Решту заборгованості було конвертовано в нові єврооблігації «ДТЕК Енерго» на загальну суму $1,645 млн зі ставкою 7% та терміном погашення 31 грудня 2027 року. 

У квітні «ДТЕК Енерго» запросила у власників його єврооблігацій на $1,645 млрд із погашенням у 2027 році згоди на виплату найближчих двох купонів за перший і другий квартали цього року за ставкою 3,5% річних, із капіталізацією решти 4% за ставкою 8,5% річних та виплати їх пізніше. Компанія достроково отримала позитивну відповідь власників на запит. Проте зрештою ДТЕК виплатив червневий купон за повною ставкою.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні