Категорія
Новини
Дата

Fintech Farm Дмитра Дубілета залучила $32 млн для виходу на ринок Індії

Конвеєр необанків Дмитра Дубілета Fintech Farm залучив фінансування в розмірі $32 млн, пише Sifted. Фірма залучила додатковий капітал, оскільки планує розширити свою діяльність на Індію.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Капітал надійшов у рамках початкового раунду серії B, який очолила лондонська венчурна фірма Nordstar, та додаткового раунду серії B, який очолює Bank of Georgia, акції якого котируються на Лондонській фондовій біржі.
  • Раніше в 2022 році компанія залучила $7,4 млн на чолі з Flyer One Ventures та Solid за участю TA Ventures, Jiji, u.ventures та AVentures Capital.
  • Наразі компанія зосереджена на створенні фінтех-продукту в Індії, де сподівається розширити доступ споживачів до кредитів.
  • Раунд фінансування Fintech Farm є останньою ознакою того, що європейські технологічні інвестори зосереджені на фінансових технологіях, які створюють бізнес-моделі B2B.

Контекст

Історія Fintech Farm розпочалася незадовго до початку пандемії коронавірусу у 2020 році. Тоді Дубілет закінчив недовгу роботу в уряді Олексія Гончарука, де був міністром Кабінету Міністрів. Восени 2021-го Дубілет разом із партнерами відкрив перший проєкт – Leobank в Азербайджані.

У квітні 2023-го компанія оголосила про залучення $22 млн інвестицій. Раунд, який очолив британський фонд Nordstar, підвищив оцінку Fintech Farm до понад $100 млн.

Компанія Fintech Farm Дубілета та партнерів, що спеціалізується на розробці необанків, планувала до червня 2024 року вийти на ринок Індії. Це буде четвертий ринок для стартапу, який до цього запустив необанки в Азербайджані та В’єтнамі, а також невдало – в Нігерії. Компанія вже підписала контракт з місцевим банком-партнером і планує офіційно стартувати у цій країні влітку 2024 року, повідомив Forbes співзасновник Fintech Farm Микола Безкровний у грудні.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні