Категорія
Новини
Дата

Гендиректора Peloton пропонують звільнити. Інвестфонд Blackwells Capital лобіює зміни у компанії, – WSJ

Фонд Blackwells Capital наполягає на звільненні гендиректора виробника велотренажерів Peloton та розгляді радою директорів продажу активу, пише WSJ. Фонд, який раніше інвестував у Peloton, вважає, що компанія показує слабкі результати.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Blackwells Capital LLC, який володіє часткою менше 5% у Peloton, переконує раду директорів звільнити гендиректора та засновника Джона Фоулі та продати компанію, повідомляє видання.
  • Peloton показує результати слабші, ніж до пандемії, вважає Blackwells Capital. Співрозмовники WSJ стверджують, що інвесткомпанія звинувачує у цьому Фоулі.
  • Peloton може стати привабливою для більших технологічних чи фітнес-орієнтованих компаній, вважають у Blackwells Capital.
  • Для того, щоб прискорити зміни в компанії, буде потрібна підтримка з боку інших акціонерів, зазначає видання. Це буде непросто. Фоулі та інші люди, які обіймають ключові посади в компанії, контролюють 80% голосів Peloton.

Контекст

Акції Peloton минулого тижня впали майже на 24% через повідомлення про припинення виробництва тренажерів. З січня акції компанії знизилися на 21,28%, а за рік більш ніж на 80%.

У 2020 році популярність Peloton злетіла завдяки тому, що під час карантину люди купували продукцію компанії, щоби тренуватися вдома. З березня 2020-го до березня 2021-го акції Peloton зросли більш ніж на 300%, що забезпечило Фоулі місце у списку мільярдерів від Forbes у 2021-му з власним статком у $1,5 млрд. Наприкінці 2021 року він цей статус втратив.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні