Категорія
Новини
Дата

Google планує в квітні повернення співробітників до офісів. Компанія не збирається продовжувати практику масової віддаленої роботи

Google прискорює плани повторного відкриття офісів у деяких частинах США. Компанія не збирається продовжувати практику масової віддаленої роботи з осені, пише CNBC.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Повертатися до офісів зможе обмежена кількість співробітників за власним бажанням із квітня.
  • Повністю офіси відновлять роботу з 1 вересня.
  • Якщо працівники захочуть працювати віддалено після 1 вересня понад 14 днів на рік, їм доведеться офіційно запитувати дозволу. Причому компанія залишає за собою право в будь-який момент викликати співробітника до офісу.
  • Подати заявку на віддалену роботу можна буде на термін до 12 місяців за «виняткових обставин».
  • Планується, що з вересня співробітники будуть приходити в офіс три дні на тиждень.
  • Поверненню до офісів сприяє наявність вакцин та тенденції до зниження кількості випадків COVID-19 у США.

Важливі цифри

2021 року Google планує витратити $7 млрд на розширення офісних площ у США, з них $1 млрд у штаті Каліфорнія. Інвестиції будуть спрямовані, переважно, на існуючі майданчики. У компанії розраховують створити 10 000 робочих місць.

Контекст

У березні Google була однією з перших компаній, які порадили своїм співробітникам працювати з дому, перш ніж інші корпорації усвідомили ризики спільної роботи в закритих офісах. Вона неодноразово відкладала терміни повернення працівників до офісу. Проте зараз дотримується іншого підходу порівняно з такими компаніями, як Facebook і Twitter, які пообіцяли дозволити віддалену роботу.

Торік Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційну роботу. Dropbox також дозволила персоналу назавжди залишитися працювати вдома. А PayPal пропонуватиме співробітникам гібридний графік, за яким вони самі обиратимуть, де їм працювати.

Українська ІТ-компанія EVO, яка створила такі проєкти, як Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua, після карантину також працюватиме дистанційно. Однак не всі бачать тільки переваги в дистанційній роботі. Співзасновник Netflix Рід Хастингс заявив, що масовий перехід персоналу на віддалену роботу не дає позитивних результатів – командам стало складніше обговорювати ідеї. Він назвав величезним недоліком відсутність особистих зустрічей, особливо на міжнародному рівні.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні