Категорія
Новини
Дата

Google планує в квітні повернення співробітників до офісів. Компанія не збирається продовжувати практику масової віддаленої роботи

Google прискорює плани повторного відкриття офісів у деяких частинах США. Компанія не збирається продовжувати практику масової віддаленої роботи з осені, пише CNBC.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Повертатися до офісів зможе обмежена кількість співробітників за власним бажанням із квітня.
  • Повністю офіси відновлять роботу з 1 вересня.
  • Якщо працівники захочуть працювати віддалено після 1 вересня понад 14 днів на рік, їм доведеться офіційно запитувати дозволу. Причому компанія залишає за собою право в будь-який момент викликати співробітника до офісу.
  • Подати заявку на віддалену роботу можна буде на термін до 12 місяців за «виняткових обставин».
  • Планується, що з вересня співробітники будуть приходити в офіс три дні на тиждень.
  • Поверненню до офісів сприяє наявність вакцин та тенденції до зниження кількості випадків COVID-19 у США.

Важливі цифри

2021 року Google планує витратити $7 млрд на розширення офісних площ у США, з них $1 млрд у штаті Каліфорнія. Інвестиції будуть спрямовані, переважно, на існуючі майданчики. У компанії розраховують створити 10 000 робочих місць.

Контекст

У березні Google була однією з перших компаній, які порадили своїм співробітникам працювати з дому, перш ніж інші корпорації усвідомили ризики спільної роботи в закритих офісах. Вона неодноразово відкладала терміни повернення працівників до офісу. Проте зараз дотримується іншого підходу порівняно з такими компаніями, як Facebook і Twitter, які пообіцяли дозволити віддалену роботу.

Торік Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційну роботу. Dropbox також дозволила персоналу назавжди залишитися працювати вдома. А PayPal пропонуватиме співробітникам гібридний графік, за яким вони самі обиратимуть, де їм працювати.

Українська ІТ-компанія EVO, яка створила такі проєкти, як Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua, після карантину також працюватиме дистанційно. Однак не всі бачать тільки переваги в дистанційній роботі. Співзасновник Netflix Рід Хастингс заявив, що масовий перехід персоналу на віддалену роботу не дає позитивних результатів – командам стало складніше обговорювати ідеї. Він назвав величезним недоліком відсутність особистих зустрічей, особливо на міжнародному рівні.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні