Категорія
Новини
Дата

Громади отримають додатково майже 2,6 млрд грн на відновлення

1 хв читання

Міжвідомча комісія щодо розподілу коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) погодила фінансування 139 регіональних проєктів та розподілила кошти ще між 16 вже погодженими проєктами на загальну суму 2,58 млрд грн. Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Комісія розглянула переліки проєктів та заходів від обласних та Київської міської адміністрації, які сформовані за пропозиціями селищних та міських рад. 
  • Пріоритет надається проєктам щодо відновлення, будівництва та модернізації об’єктів громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, а також інших об’єктів, що мають значний вплив на життя громад, йдеться в повідомленні. 
  • Ініціатори погоджених проєктів отримають кошти у вигляді субвенції з держбюджету.

Контекст 

У червні цього року уряд ухвалив рішення про порядок та умови розподілу коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у сумі 4,477 млрд грн.

Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам визначено Мінінфраструктури. 

Пріоритет надається тим регіонам, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії або ж зазнали найбільшого навантаження через значний приплив внутрішньо переміщених осіб.

На попередньому засіданні, яке відбулося 28 серпня, Комісія погодила до фінансування за рахунок субвенції 140 проєктів на 1,32 млрд грн.

З урахуванням результатів першого засідання Комісії, до фінансування було погоджено 279 проєктів з обсягом фінансування 3,9 млрд грн.

Йдеться про відновлення та будівництво: об’єктів теплопостачання (два проєкти), водопостачання та водовідведення (29), споруд цивільного захисту (54), шкіл (30), закладів дошкільної освіти (13) та охорони здоровʼя (48), ЦНАПів (7), центрів безпеки (3), адміністративних будівель (9), інших об’єктів, що мають вплив на життя громад (8), роботи з проєктування (76).

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні