Олена Кошарна, засновниця Horizon Capital. /Григорій Веприк
Категорія
Новини
Дата

Horizon Capital залучив $125 млн для інвестицій в українські компанії

1 хв читання

Олена Кошарна, засновниця Horizon Capital. Фото Григорій Веприк

Horizon Capital залучив $125 млн на першому етапі формування нового фонду з цільовим розміром $250 млн для інвестицій в українські компанії. Фонд підтримуватиме зростаючі технологічні та експортно-орієнтовані компанії, йдеться у пресрелізі компанії.

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Ключові факти

  • Horizon Capital оголосила про формування нового фонду Horizon Capital Growth Fund IV, L.P. (ʼHCGF IVʼ) до якого було залучено $125 млн на першому етапі. Фонд підтримуватиме підприємців-візіонерів, які очолюють швидко зростаючі технологічні та експортно-орієнтовані компанії. 
  • Із запуском фонду HCGF IV, компанія Horizon Capital досягла рекордно високого результату першого етапу, зібравши 50% від своєї цілі в $250 млн, і найвищого результату першого етапу в історії компанії, йдеться у повідомленні.
  • На першому етапі Фонд підтримали ЄБРР, МФК, Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft дочірня компанія KfW Group, Голландський банк розвитку, Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються («SIFEM»), Western NIS Enterprise Fund та Zero Gap Fund (сформований у співпраці між The Rockefeller Foundation та John D. and Catherine T MacArthur Foundation). 
  • Зокрема, WNISEF повідомив, що виділяє $10 млн в рамках першого етапу формування фонду HCGF IV.
  • ЄБРР повідомив, що виділив до $40 млн (€40 млн) для фонду HCGF IV. У майбутньому банк може збільшити свою інвестицію в цей фонд до $50 млн.

Контекст

Horizon Capital – провідна інвестиційна компанія у Центрально-Східній Європі, з активами під управлінням на понад $1,2 млрд, зокрема залучивши понад $580 млн капіталу для підтримки підприємців-візіонерів з України та Молдови протягом лише останніх пʼяти років. 

Сукупний капітал інвесторів фондів перевищує $570 млрд. Фонди під управлінням Horizon Capital інвестували у понад 160 компаній, у яких працевлаштовано понад 77 000 осіб.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні